Търся рекламодател или спонсор

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Имам едно сайтче за музика, което се нуждае от финанси, за да го местя на VPS. Има ли спонсори, които могат да ми осигурят стабилни решения срещу реклама?

Ако не предлагам реклама в сайта!

Сайтът има около 500-600 уникални и 6-7000 импресии дневно. Линк и статистика давам само при заинтересованост. Ето и рекламните полета:

1. Текстов линк на всяка страница на видно място (без скрол) - 20лв на месец
2. Банер 468x60 на страницата на всяка една mp3-ka - 50лв на месец
3. Банер 728x90 от дясната страна на дизайна (на всяка страница) - 60лв на месец
4. Линк във футъра на сайта на всяка страница (над копирайт информацията) - 20лв на месец
5. Банер 160x600 във футъра на сайта (под копирайт информацията) - 20лв на месец
6. Банер 250x250 в най-първия (най-видния, най-горния и т.н.) панел на сайта - 80лв на месец
6. Линк в най-първия (най-видния, най-горния и т.н.) панел на сайта - 30лв на месец

Забележки:
-Без скрол значи, че няма нужда да се скролира страницата, за да се види.
-Всички реклами са без въртене, т.е. стоят постоянно!
 
Добра ти е офертата и до някаква степен съм заинтересован но трябва да си довърша сайта
 
знам какво имаш предвид, използваш тоя скрипт за музиката и мп3ките, който използват всички напоследък и той натоварва доста хостинга и не ти треба виртуален хостинг, а някой да ти оправи кода, че оригинала е писан на бързо и ползва такива ресурси,че скоро и на виртуален ще ти е тясно. 600-700 е смешно да не те издържа хоста.Оправях скоро една такава боза и какво да ти кажа погледни си
заявките които прави към ДБ-то правиш при 7000 импресии 7000000 заявки и то по фулл текст търсения които са много скъпи. Айде че нямам време надявам се да съм помогнал.
 
E сайта има доста повече екстри, но все пак точно тази система прави повечето проблеми. Ще можеш ли да ми помогнеш да я оправя? Мога да предложа и скромно възнаграждение!
 
и аз така ги виждам нещата :)
Код:
За реклама

Блогът [url]www.bganzeige.de[/url] търси спонсори .

Ако вашият сайт се нуждае от реклама , набиране на линкове и популяризация то ние Ви предлагаме следните начини за реклама .

    * Текстови линк цена : 20 лева / месец
    * Банер 468х60 видим на първата страница и след всяка тема цена 40 лева /месец .
    * Банер 120х240 видим на всички страници цена 60 лева / месец
    * Банер 728х90 видим над всяка статия в блога цена 80 лева месец .
    * Статия написана специално от нас за вашият сайт със избрани от Вас ключови думи с които да линкваме вашата страница или подстраници цена : 40 лева / статия .
    * Обща реклама на целия сайт + линкова реклама от [url]www.bganzeige.de[/url] PR5 цена 200 лева /месец

Блогът ни има средно между 1300 и 1500 уникални посетителя дневно .Началната страница на блога е с Пейдж ранк 4 , а повечето вътрешни със 3 . При желание от Вас за реклама моля свържете се с нас по един от следните начини .

    * email : admin at bganzeige.de
    * skype : ilianskih
    * icq: 173317336
 
Аз рекламирам в сайта на в-к. Позвънете, които имат доста повече от 500-600 уникални посетителя дневно и то само за 120лв. на месец.
Сам си направи сметката ;)
 

Горе