Търся си някой с регистрация в bg-mamma

rossipel

Active Member
Здравейте,
Търся човек със стара регистрация в bg-mamma ако може да ми постне 1-2 линка.
Който може да помогне да ми пише на ЛС
 
От: Търся си някой с регистрация в bg-mamma

премести темата в раздел Пазар и може да намериш човек :lol:
 
От: Търся си някой с регистрация в bg-mamma

Аз един път опитах да се регистрирам и нещо не стана. Не ми прати мейл за активация ли, какво беше, не се сещам точно. Знам че не стана и повече не съм се занимавал :)
 
Здравейте,
Търся човек със стара регистрация в bg-mamma ако може да ми постне 1-2 линка.
Който може да помогне да ми пише на ЛС
Аз имам, но си спомням детайлите. Веднъж се опитах да помогна на една майка за тези буско сайтове (те там така правят пари онлайн), но ме измодерираха нещо (предполагам заради линковете в подписа) и от тогава не си правя труда даже и да го споменавам пред хората. :)

В този ред на мисли, не мисля, че ще успееш да пуснеш нещо, което да мине. Поне не и в начина, в който искаш да не изглежда като реклама.
 
От: Търся си някой с регистрация в bg-mamma

А аз един път зададох въпрос "ходите ли ...." като ... е примерно на море или планина, без линкове, без търговски марки, без реклама, а дори и нямаше анкета, а се целеше свободен отговор.
И бях баннат, за неправомерно провеждане на анкета? Е вярно, че никът ми не беше женски...
Иначе гледам старите потребителки си препоръчват фирми, марки - няма проблеми...

Та ще протестирам и аз за равноправие на половете в интернет. :)
 
От: Търся си някой с регистрация в bg-mamma

В бг мама се модерират линковете, както се трият и подписите. Не си заслужава унижението да им четеш темите и да търсиш начин да вмъкнеш линк...
 
От: Търся си някой с регистрация в bg-mamma

Да наистина, правилата са им ужасни -не може линкове в подписа, не може това, не може онова, но лошото е че никой нищо не ти обяснява, а директно те трият и след 2-3 триения, които може и да не забележиш те банват. Идеята ми не е за директна реклама, за нещо по-завоалирано е :) А повярвайте ми си заслужава да успееш да си набуташ линкчето :)
 
От: Търся си някой с регистрация в bg-mamma

е че то можеш и с фейсбук профил да влезеш
 
Всеки форума си има неговите си правила, аудитория и вътрешно настроение. Тук толкова много се говори за него, че чак се учудвам защо администратори на бг-мамата не вземат да пускат повече аванта на тукашните потребители. Пък и да ти кажа правичката, не само там е така. Случи ми се същото и в оня издухан форум на дата.бг. Някакъв бастун се свърза с мен и ме заплаши, че ще ме банне, ако не си махна подписа от 1 линк, които водеше към този форум. Не искам да звуча много надуто, но това щеше да е най-доброто линкче в този сайт, като му гледам пиратското съдържание и нескопосаните новини.

Набутай си линка там където ще има ефект. ;)
 

Горе