Търся спешно сигурна онлайн работа!

Eseist

New Member
Здравейте,
Искам да се занимавам с коректен дропшипинг партньор, на когото да предлагам стоката онлайн в различни платформи с възможност за поставяне на надценка.
Желателно е, стоката да бъде някаква техника - лаптопи, компютри, таблети, смартфони, gps навигации.
Или в другия случай - велосипеди, електрически скутери, ховърборди, тротинетки.
А може и качествени парфюми и дамски бижута..
Важното е стоката да е вървежна и да има клиенти.
Защото съм опитвал да се занимавам досега няколко пъти с подобна дейност и просто не върви..
По два месеца са седели обявите ми качени и е нямало нито една заявка от клиент/клиентка ..
Ако месечно правя поне по 4-500 лв от онлайн продажби, като за начало, би ме устройвало.
Така че ако разполагате с подобни стоки и предлагате дропшипинг, ако Ви трябва човек, който да рекламира продуктите Ви, може да ме потърсите на Viber или WhatsApp, като там да ми изпращате снимки и описание на нещата, плюс цени.

Телефон:
0887 29 20 44

Имейл:
[email protected]

Мерси.
 
Последно редактирано:
Здравей, Може да се поразтърсиш и секцията: Дропшипинг
Сигурен съм, че наскоро мернах техника, за велосипеди, не съм засичал още. Дано някой тук има и за тях. Иначе доста от местните фирми биха искали да си партнират, само желание и нещо конкретно искат да покажеш - сайт, страница, изградени канали, за да те вземат малко повече на сериозно.
 

Горе