Търся хора за пренаписване и качване

horoskop4e

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Търсят се един или повече редактори в новинарски сайтове. Работата се състои в следното:

1. Текстовете пристигат при вас на Word с грешки от сканирането и обработката с FineReader. Част от тях се редактират така, че да нямат грешки, друга част се пренаписват като тотално се променя техният акцент и смисъл.

2. Илюстрират се с подходящи снимки и видео и се качват на сайтовете в подходящите рубрики.

3. По-интересните от тях се анонсират в социални мрежи.

4. Дава се отчет за всекидневно свършената работа по мейла или в скайп.


Първоначалното заплащане е 100 лева на месец, като половината се плащат авансово. За да заработите тези пари, е необходимо всеки ден без почивен ден да редактирате или пренапишете поне 10 материала, да ги илюстрирате с катринка и видео и да анонсирате по-интересните от тях. На пробен срок ще вземем няколко души, които ще се съревновават. С постоянен ангажимент ще останат само един или двама от кандидатите. Възнаграждението и ангажиментите на одобрените за трайна заетост ще се увеличават впоследствие, докато не се запълни един цял работен ден. Има възможност за подписване на трудов договор и плащане на осигуровки.

За да кандидатствате, изпратете автобиография и мотивационно писмо, от което да става ясно колко време на ден можете да отделяте, каква е вашата писмена култура и какъв опит имате с редактирането на текстове.

Работата е идеална за хора извън София, които прекарват часове пред компютъра и искат да припечелят допълнително.
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Жалко. Ако бяха английски текстове можеше да се заинтересувам.
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Търсят се един или повече редактори в новинарски сайтове. Работата се състои в следното:

1. Текстовете пристигат при вас на Word с грешки от сканирането и обработката с FineReader. Част от тях се редактират така, че да нямат грешки, друга част се пренаписват като тотално се променя техният акцент и смисъл.

2. Илюстрират се с подходящи снимки и видео и се качват на сайтовете в подходящите рубрики.

3. По-интересните от тях се анонсират в социални мрежи.

4. Дава се отчет за всекидневно свършената работа по мейла или в скайп.


Първоначалното заплащане е 100 лева на месец, като половината се плащат авансово. За да заработите тези пари, е необходимо всеки ден без почивен ден да редактирате или пренапишете поне 10 материала, да ги илюстрирате с катринка и видео и да анонсирате по-интересните от тях. На пробен срок ще вземем няколко души, които ще се съревновават. С постоянен ангажимент ще останат само един или двама от кандидатите. Възнаграждението и ангажиментите на одобрените за трайна заетост ще се увеличават впоследствие, докато не се запълни един цял работен ден. Има възможност за подписване на трудов договор и плащане на осигуровки.

За да кандидатствате, изпратете автобиография и мотивационно писмо, от което да става ясно колко време на ден можете да отделяте, каква е вашата писмена култура и какъв опит имате с редактирането на текстове.

Работата е идеална за хора извън София, които прекарват часове пред компютъра и искат да припечелят допълнително.

Средна дължина на материал?
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Става дума за вестникарски материали от 10 реда до максимум 7500 знака. Това е при редактирането. А при пренаписването 15-20 реда са достатъчни.
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

7500 или 750 символа? Доста дълги биха били въпросните 10-ина реда при това положение..
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

10 стандартни машинописни реда са 600 символа. Извинявам се за неяснотата. Значи текстовете за редактиране са между 600 и 7500 символа, а за пренаписване трябва да има като краен резултат между 600 и 1200 символа. Но никой няма да ви брои знаците.
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Завършила съм Българска филология и съм редактор на вестник от 2 години, била съм и коректор. Заинтересована съм, на личен имейл мога да Ви пратя автобиография и мотивационно писмо.
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Здравейте! Заинтересована съм от предложението за работа. Бихте ли ми дали мейл, на който да ви пратя автобиография и мотивационно писмо?
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Търсят се един или повече редактори в новинарски сайтове. Работата се състои в следното:

1. Текстовете пристигат при вас на Word с грешки от сканирането и обработката с FineReader. Част от тях се редактират така, че да нямат грешки, друга част се пренаписват като тотално се променя техният акцент и смисъл.

2. Илюстрират се с подходящи снимки и видео и се качват на сайтовете в подходящите рубрики.

3. По-интересните от тях се анонсират в социални мрежи.

4. Дава се отчет за всекидневно свършената работа по мейла или в скайп.


Първоначалното заплащане е 100 лева на месец, като половината се плащат авансово. За да заработите тези пари, е необходимо всеки ден без почивен ден да редактирате или пренапишете поне 10 материала, да ги илюстрирате с катринка и видео и да анонсирате по-интересните от тях. На пробен срок ще вземем няколко души, които ще се съревновават. С постоянен ангажимент ще останат само един или двама от кандидатите. Възнаграждението и ангажиментите на одобрените за трайна заетост ще се увеличават впоследствие, докато не се запълни един цял работен ден. Има възможност за подписване на трудов договор и плащане на осигуровки.

За да кандидатствате, изпратете автобиография и мотивационно писмо, от което да става ясно колко време на ден можете да отделяте, каква е вашата писмена култура и какъв опит имате с редактирането на текстове.

Работата е идеална за хора извън София, които прекарват часове пред компютъра и искат да припечелят допълнително.

Добър вечер.
Желая да получа Вашият мейл адрес, за да изпратя актуално CV.
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Здравейте!

Пратете ми автобиография и мотивация, откъдето се разбира колко време на ден можете да отделите за първоначални 100 лева на месец на имейл - kapkite at gmail dot com и ще ви предложа работа, свързана с редактиране и/или сканиране на статии от вестници и книги и качването им в интернет, заедно с илюстрация и анонсиране в социалните мрежи.
 
От: Търся хора за пренаписване и качване

Здравейте!

Заинтересована съм от предложената работа. Изпратила съм документите, които желате на посочения от Вас e-mail.

Благодаря предварително за отделеното време.
 

Горе