Търся хора за пренаписване на български статии

Статус
Not open for further replies.
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Можеше просто да пропуснете темата, като не ви харесва цената, не да коментирате. ;) Беше излишно просто. ;)
Нещата трябва да са възможно най-опростени, но не и прости. А ние ги направихме... ;)
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Можеше просто да пропуснете темата, като не ви харесва цената, не да коментирате. ;) Беше излишно просто. ;)
Нещата трябва да са възможно най-опростени, но не и прости. А ние ги направихме... ;)
След като написа толкова пъти думата ‘просто’, си помислих, че и ти си просто прост.Явно и статиите ще станат просто прости.
Защо не смените темата на ‘Жълти стинки за просто прости статии...’?
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Здравейте,
Изида проявявам интерес към Вашето предложение но изглежда не мога да Ви изпратя ЛС тъй като съм нов потребител. Оставям e-mail за да се свържете с мен при интерес от Ваша страна: blaji.vitkova (at) gmail.com Предлагам пренаписване на статии както бих могла при интерес от Ваша страна да предложа и превод на статии от чуждестранни сайтове със сходна тематика. Тъй като самата аз в момента съм в отпуск по майчинство теи теми са ми доста познати.
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Здравей, blajunia!
Добре дошла тук и ти благодаря, че откликваш на обявата ми.

Имаш мейл :)
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Здравей, blajunia!
Добре дошла тук и ти благодаря, че откликваш на обявата ми.

Имаш мейл :)

Sry за оффа, но смятам, че откри точния човек и наистина се радвам за теб.. :)
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

harkon: Еми вземи една статия да видим как ще я напишеш ти бе? Може да поспорим по въпроса кой би написал по хубава статия на тема "Памучните бикини гарантират спокойствие на дамите" ?http://www.didita-bg.com/mail/?_task=mail&_framed=1&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=1239&_part=2
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

harkon: Еми вземи една статия да видим как ще я напишеш ти бе? Може да поспорим по въпроса кой би написал по хубава статия на тема "Памучните бикини гарантират спокойствие на дамите" ?
Нямам нужда от евтините ти памучни бикини мистър стотинко. Влизам в този определен thread за да разбера докъде може да стигне глупостта на 'просто прости' хора.

Wise men don't need advice. Fools won't take it.
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Май съм объркала форума....
Тук е пълно със специалисти, които подцених...
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Май съм объркала форума....
Тук е пълно със специалисти, които подцених...
О да. Намери някой форум с ptc специалисти. Те могат да ти се вържат на офертата.
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

Намерих, каквото търсех!

Благодаря на всички за отзивчивостта и желанието за работа.
Ако има обидени - моля да ме извините.

Ако има некомпенсирани - да се свържат с мен и ще измислим нещо.

Успех на всички :)
 
От: Търся хора за пренаписване на български статии

хъ хъ хъ ... хъркон изгубил си шнорхела ... или то по-голем шнорхел от тебе няма май :п
Изида - не мога да повярвам че си намерила човек от този форум който да ти свърши работа ?!? Успех ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе