Търся художник - растерна графика

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Трябва ми художник със собствен стил за оригинални и креативни произведения. С портфолио. Не търся векторна графика с изчистени линии, а по-скоро растерни "мацаници" (в добрия смисъл на думата) на Фотошоп, Пейнтър или друг подобен софтуер.

Не очаквам тук да се навъртат много такива хора, но ако имате познат или сте работили с някого, ще съм благодарен ако споделите линк към портфолио и контакти за връзка.

Уточнение: не търся лого дизайнер, уеб дизайнер, или принт дизайнер. Художник търся.

 
От: Търся художник - растерна графика

И защо си мислиш, че някои от уеб дизайнерите не са и художници? Успех!
 
От: Търся художник - растерна графика

Дай 2-3 картинки за пример какво точно ти трябва като стил. За нещо като това ли говорим? (не е мое)
 
От: От: Търся художник - растерна графика

И защо си мислиш, че някои от уеб дизайнерите не са и художници? Успех!
Нищо не мисля. Само уточнявам. Няма проблем да е И уеб дизайнер, просто не ми трябва дизайн на сайт.

Дай 2-3 картинки за пример какво точно ти трябва като стил. За нещо като това ли говорим? (не е мое)
Нарочно не дадох примери, понеже не исках да налагам някакви строги стандарти. Склонен съм до някаква степен да се съобразя с личния стил на художника.

Това на картинката е прекрасно и такъв човек определено би ми свършил работа. Не е точно това, дето си представям, но бих се пробвал да нагодя леко проекта към тоя стил. Ако успеем да се договорим с човека за всичко останало, разбира се :) .
 
От: Търся художник - растерна графика

Аз съм художник,но все пак трябва да изясните идеята на проекта.
 
От: Търся художник - растерна графика

И защо си мислиш, че някои от уеб дизайнерите не са и художници? Успех!

Някои може и да са мозъчни хирурзи, знае ли човек.
 
От: Търся художник - растерна графика

Мерси за предложенията. Проектът вече е възложен, но може да ми пращате други контакти - за резерва или следващия път.

Аз съм художник,но все пак трябва да изясните идеята на проекта.
Ами може да погледна портфолиото :) . Другото ще го доизясним при нужда. За съжаление намерих човек за настоящата работа, но вреда няма...
 

Горе