Търся човек да поддържа видео блог

Pesho1978

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   0
Търся някой, които му се занимава да поддържа видео блог, давам 50% от чистата adsense печалба. Блога тепърва ще се развива, така че не очаквайте бързи и много пари. Тематика е малко специфична, но мисля че повечето хора от форума ще се справят безпроблемно. Изискванията са елементарни познания по SEO и средно ниво на англииски. Работата не е много, идват не повече от 30 минути дневно, ама просто съм претрупан с работа и нямам време да го мисля и този проект. Не искам да го зарязвам, защото имам идеи за бъдещото му развитие след година две. За момента трафика е супер смешен, но главно мисля да си експериментирам в ниша където не познавам добре конкуренцията. Казвам ви всичките недостатъци защото не искам да има неразбрали и криви, искам да съм максимално коректен. Ако някой е навит или има въпроси нека ми пише на PM. Платформата е WordPress, на собствен домейн и хостинг. Аз поемам всички разходи и SEM на блога.[/i]
 
Последно редактирано:
Blinky каза:
Добра оферта, дано да има желаещи. Успехи, бате. :wink:

Ами вече имам подобна "сделка" за едни други 100 блога, само дето там става дума за хостване на безплатни платформи и тн... :) Ама да видим колко от тях ще останат след година...
 
Blinky каза:
MacTeP каза:
НАМЕРИХ СЕРИОЗЕН ЧОВЕК!!!

Офертата вече не е валидна :)
Евалата, бате.:) Знаех си че бързо ще се намери някой. Еми, пожелавам ти успехи на теб и блогара.:)


Благодаря :) Ти видя блога, мисля, че има бъдеще, защото не съм видял нищо подобно до сега :) Сега само малко контент му трябва и го мяткам :)
 
Отново търся човек :) Малко се разсъхнаха нещата с пича, ама няма проблеми, не му се сърдя, явно му изкочи повечко работа.

Е ако някой е навит да свирка. Блогчето е с много голям потенциал. Вече го бутнах и малко в Serp, ама все още няма трафик
 
;) Като си в пиши в Skype или ICQ може и да ми call на gsm-а (и без това не сме говорили доста време) :).. да видим за какво става въпрос.
 
;) Като си в пиши в Skype или ICQ може и да ми call на gsm-а (и без това не сме говорили доста време) :).. да видим за какво става въпрос.


ok, то аз съм и в София, може да пием по една бира... само малко да се поосвободя, че съм full на max с времето
 

Горе