Търся човек за изработка на сайт

kiko_an

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
сайта е елементарен от няколко страници като няма нищо повече от информация. Дизайна ще е от мен. Също така трябва да се направи on-page seo и може би off-page.
Ако има желаещи ще пратя допълнителна информация на ЛС.
 
От: Търся човек за изработка на сайт

Здравей !

Прати и на мен информация ! :)
 
От: Търся човек за изработка на сайт

И аз мога да го направя. Работя на Drupal, която е най-мощната съвременна CMS система, и е пригодена за добро SEO.
За съжаление сега се логнах и не ми дава да пращам лични.
Ако ви заинтересува, пишете на скайп ralizav , само пишете за какво се обаждате, за да не ви блокирам.
 
От: Търся човек за изработка на сайт

Здравей,

Мога да поема задачата ти в момента.
Но ако искаш при мен, направо ми кажи и бюджета си, за да ти кажа дали можем да се вместим. На ЛС мога да ти дам списък с проектите ни: имаме всякакви сайтове – от малки фирми до държавни проекти.
 
От: Търся човек за изработка на сайт

Здравей, аз мога да поема СЕО частта на сайта :) Ако си заинтересован пиши :)
 
От: Търся човек за изработка на сайт

и аз нямам сериозни проекти в момента,ако си заинтересован пиши ми.Работя евтино.
 
От: Търся човек за изработка на сайт

Както twis7 и аз нямам сериозни проекти, главно си работя на localhost където правя системи и ги продавам след това на клиенти. Щом ти даваш дизайна за 50 лева мога да ти направя системата в рамките на 1-2 дни (все пак може да имаш коментари я да се добави я да се махне нещо, затова толкова дълго) :) Немога да изпращам ЛС-та, затова направо ми пиши на email add2me[at]abv.bg
 

Горе