Уебсайт на забавна тематика

PavelAndreev

Well-Known Member
Здравейте,
има ли колеги от форума, които са развивали или все още развиват сайт/ове на забавна тематика - вицове, смешни картинки и т.н.?

Бихте ли споделили опита си - сайтовете viral ли са, получават ли споделяния от читателите, трафика от ФБ захапва ли, какви са доходите - адсенс, платена реклама и тн.

Благодаря.
 
Фейсбук реже всичко и всички. Няма голямо значение на каква тематика ти е сайта. Едно време всичко вървеше , сега всичко е мъка. Трафика няма нищо общо с този преди години- причината осакатен рийч от фб.
 
Фейсбук реже всичко и всички. Няма голямо значение на каква тематика ти е сайта. Едно време всичко вървеше , сега всичко е мъка. Трафика няма нищо общо с този преди години- причината осакатен рийч от фб.

Абсолютно съм съгласен с теб, тъй като си докарвам стотинки от социалките от много време и преди беше добре. За тематиката не мога да се съглася, защото съм работил в няколко ниши и има разлика.
Сега ми изпадна фб страница от колега от форума на забавна тематика, която с работа става много силна и се двуомя как да я монетизирам. Та в този ред на мисли, питам по-опитните.
 
Фейсбук реже всичко и всички. Няма голямо значение на каква тематика ти е сайта. Едно време всичко вървеше , сега всичко е мъка. Трафика няма нищо общо с този преди години- причината осакатен рийч от фб.
Аз пък не разбирам защо траш медии като пеевските ( пик, блитз ), bultimes и т.н.. не ги засягат, при положение че бълват супер clickbait контент.
 

Горе