Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

ReminD

Well-Known Member
Септември месец ще да е много силен рейтингов на НОВА ТВ > Биг Брадър, Господарите, Всяка Неделя - доста продукции започват, а БТВ няма какво да отвърнат, то им остана оная глиста ( росен петров ), само Слави който държи малко нещата. Всъщност има ли реално хора, които си мислят,че последните месеци БТВ е най-гледаната телевизия и най-уважаваната както ни набиват постоянно с някакви self тийзъри от бтв груп.

Всъщност се сетих и за скандала, който стана преди месеци - виваком имат някакъв проблем и няма излъчване на БТВ > Същевременно рейтинга на БТВ си остава по-голям дори и от НОВА :D по същото време, когато няма сигнал. Вие си правете изводите, всъщност всеки ги знае бтв що за маймуни са.
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Блинки е дал в другата тема една новина и сега да ви цитирам нещо от нея


В официалното съобщение на бТВ до медиите се намеква, че шоуто, продуцирано от Магърдич Халваджиян, с когото телевизията развали отношенията си през пролетта, няма да се излъчва по Нова.
http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/btv_kupi_gospodarite-162584.html


Дискус
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Дори и да е вярно, че са купили името кво от това? Ще го пуснат с друго име, ама за сметка на това толкова храна ще им вкарат, че не е истина.
Тия са страшни тъпаци и си е верно че ще потънат скоро. Ако ще да извадят статистика, че са най-големите.
 
Да, и аз мисля, че ще се изядат един друг. Дано скоро пускат и бързо Столичаните в повече, защото ако не, аз тази телевизия няма за какво да я гледам вече. Нищо от нея не гледам, докато във Вип Брадъра, ако не аз, то цяло БГ ще е зазяпала. И Господарите им са гледаеми. За сметка на сериалите им де. Но може и там да дръпнат.

Алане, не беше Виваком, а Булсата. :) Булсата ги хвана, че ментят в статистиките си. А те съставляват минимум 20% от потребителите. ;) Темата е някъде из форума тук. Но не ми се рови да я намирам.
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Ми кво предлагат БТВ:

- Дебилни турски сапунки с разни мустакати и инфантилни чичовци и простите им ханъми.
- Бездарни български сериали с декламиращи стихотворения позьори.
- Славчо Тъпото
- Росен Мазното
- Манипулирани новини, презентирани от недоучили и простовати журналисти.

(изключения: Комиците и Столичаните.)

Нова са кухи лейки, но предлагат зрелища. Примерно по времето кога по БТВ дрънчат турските дзурни и дайрета, по Нова дават Хорейшо...
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Не се знае и Столичаните кога може да избягат от БТВ, макар че 3 сезона още вече са заснети, а това си е поне до 2014 г.
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Е то само брадъра и господарите ли са заплахата?

Като гледам ще пуснат няколко техни продукции + почване на новите сезони на техните продукции. Както и БНТ 1 с Под прикритие, с голям интерес го очаквам.

А иначе поне от това което съм мяркал из БТВ-то некви нови касови сериали от запада ще пускат точно в 8 часа, най-накрая тази агония от турчулята ще свърши. Не че и сега ги гледам точно в прайм тайма, а мисля че ще се залепя и за нова от др седмица. Абе интересно ще е конкуренция да има

П.С. Сега двете телевизии стават по за гледане всяка си лансира тяхна продукция, макар че БТВ ги води, но все пак е по-добре от преди години :D

Много ми е кеф гледам новините, особенно вечерните такива промовики не е истина :D И след половин час говорене за смърт, мизерия, недоимак, много яко пропаганда и песимизъм накрая - Спокойна Нощ :D
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

БТВ ще излъчват господари на ефира, тъй като те са закупили правата за това от оригиналното предаване. И ще натискат сериозно нова ТВ за това, че тяхното предаване ще е в нарушение на закона. Но 100% от нова ще измислят нещо.

БТВ ще отвърне на удара с нови бг сериали. Някой от който аз гледам :)
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Аз пък започнах да гледам Костюмари по НОВА ТВ. Изглежда интересен сериал.
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

МустафаБиТиВи, залага на емоционалната и социалната зависимост на Бай Ганю орташки! Нова нямат такива ревливи водещи и за това окапа,, като на малко бебе биберона.
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

... Всъщност има ли реално хора, които си мислят,че последните месеци БТВ е най-гледаната телевизия и най-уважаваната както ни набиват постоянно с някакви self тийзъри от бтв груп. ...

Всъщност ти проспа ли Европейското и Олимпиадата които бяха по К1?
A тук като гледам любимата ти нова тв хич я няма
tv_reiting_avgust_2012.png
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Аз пък започнах да гледам Костюмари по НОВА ТВ. Изглежда интересен сериал.
Не знаех че са го пуснали по Нова, преди 2-3 дена го изгледах Suits, уникално якия сериал, заслужава си. Сега чакам Януари, че много интересно стана края на 2рия сезон.
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Не гледам нито една от изброените телевизии. Единственото което гледам е "Аз обичам България" "Новините" и някое друг филм ако няма какво да правя.
 
Re: От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Не гледам нито една от изброените телевизии. Единственото което гледам е "Аз обичам България" "Новините" и някое друг филм ако няма какво да правя.
Аз специално за филмите го правя така - ако започна да казвам репликите на някой от актьорите, преди него, сменям. А това се случва доста често. То не бе Батман, то не бе Скорост, то не бе Сам в къщи (като го очаквам и по коледа да ни завъртят 4те епизода). Нищо ново не съм гледал и интересно. Преди няколко дни гледах Разрушителя. Може ли да не купуваш филми, ама никакви. За това вече и за филми не мога да ги похваля. Отварям лаптопа и си зяпам в нета. А за филми, може би само и единствено HBO.

Щом пепел от рози ти е топ гледано предаване, значи или аудиторията им не става (а то не може да стават всички) или просто нищо по-добро не могат да предложат. А може и двете да са. Но резултата е един и същ - не може да хване нормалната и интелигентна публика, която реално е тази, на която трябва да се продава. Да се замислят глупавите рекламодатели над това. Не знаех, че Шоуто на Слави още се класира в топ 10. Това вече е изненада. :)
 
От: Усещате ли как Нова ТВ ще издуха БТВ съвсем скоро

Напоследък съм се запалил по хистьри (антикварите, заложната къща и наддаването за складовете), давинчи и бтв-комеди (имам сантиментални спомени с нани файн). Иначе - нешънъл и хубав филм ако пуснат някъде.
От въпросните телевизии - столичани и Никита (евентуално)
 

Горе