Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

nsevimov

Well-Known Member
Здравейте, та на скоро (3 - 4 месеца) ще стартирам нов проект и за него наистина ще ми трябват фенове на килограм защото нали уж колкото повече фенове толкова повече алъш-вериш ще има и ще бъде проекта по-елитен. Интересуваше ме ако например си набича едни 10 000 - 20 000 фена и след 2 дни балъците на зукито се осетят и ми пратят страницата за студена вода какво правя? Имам предвид висок ли е шанса да ми дадат да пия една студена вода?
 
От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

Здравейте, та на скоро (3 - 4 месеца) ще стартирам нов проект и за него наистина ще ми трябват фенове на килограм защото нали уж колкото повече фенове толкова повече алъш-вериш ще има и ще бъде проекта по-елитен. Интересуваше ме ако например си набича едни 10 000 - 20 000 фена и след 2 дни балъците на зукито се осетят и ми пратят страницата за студена вода какво правя? Имам предвид висок ли е шанса да ми дадат да пия една студена вода?

Ако ги "Набичиш" бързо има шанс, ако е по-бавно рискът намалява, но винаги си остава :)
 
От: От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

Ако ги "Набичиш" бързо има шанс, ако е по-бавно рискът намалява, но винаги си остава :)
Точно това си мислех и аз ако примерно поръчам 20 000 фена и кажа на човека който ги добавя да ги добави в рамките на 2 - 3 месеца ще бъде много по-неподозрително.
 
От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

20 000 фена според мен е ок да се добавят за 20-30 дена.
 
20 000 фена според мен е ок да се добавят за 20-30 дена.

Да, но миксирани с други кампании. Желателно да се прикрие с реклами от Facebook и други такива инициативи, и не само във Facebook. Но за нищо няма да ти свършат тези фенове, нали знаеш. :) Все едно имаш само цифрата, а след време и ще пада, ако хората не намират смисъл да са фенове. Или им идва прекалено много спама от тази група.
 
От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

Проблема ми е там че самият проект не е насочен към България дори няма да има Български език и ще използвам чуждестранни хора / фирми за добавяне на фенове и ми е интересно дали въобще ще се съгласят да забавят процеса защото като гледам в сайтовете им пише 3 - 6 дни и какво ли не...
 
От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

Според мен се откажи още сега. С тия фейсбук фенове и страници сте много смешни. Никой не продава нищо ако има страница с някакви хванати от кол и въже 13 годишни деца. Имал съм няколко сайта, които продават реални продукти и услуги и тоя трафик от фейсбук не струва пукната пара. Изобщо за никакъв вид бизнес не струва.
Сега продаваме реклама и никой не го интересува фейсбук група, а зависи колко хора ще имаш на сайта от качеството на стоката или услугата.
 
От: От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

Според мен се откажи още сега. С тия фейсбук фенове и страници сте много смешни. Никой не продава нищо ако има страница с някакви хванати от кол и въже 13 годишни деца. Имал съм няколко сайта, които продават реални продукти и услуги и тоя трафик от фейсбук не струва пукната пара. Изобщо за никакъв вид бизнес не струва.
Сега продаваме реклама и никой не го интересува фейсбук група, а зависи колко хора ще имаш на сайта от качеството на стоката или услугата.

Абе като цяло и аз съм малко на това мнение но си мисля че с тези фенове на килограм ще бъдат по-добре нещата :p
 
Re: От: От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

Абе като цяло и аз съм малко на това мнение но си мисля че с тези фенове на килограм ще бъдат по-добре нещата :p
Абе това е така и не е така. Зависи какъв ефект търсиш. Ако е само за пълнежа и нищо друго, да, това ще ти помогне. :) Но ако възнамеряваш да ти носи трафик, ще останеш разочарован, ако го направиш така, както мислиш. :)
 
От: Фенове на килограм за да има по-добър алъш-вериш

Всъщност нямаме конкретна информация за какъв сайт става дума. Може да си направи сайт за игри и точно тези 13 годишни лапета да са му таргета.

Генерално погледнато, феновете които се продават (за БГ говоря) не са толкова зле. По моя опит в купуването на фенове около 60% са над 25 години. Вървят добре спортните стоки, дрехите, обувките. Дребните неща също са вървежни.
 

Горе