Ферари за 345$

От: Ферари за 345$

Тва ако не е оферта, само джантите и здравите части от купето струват 50 пъти повече :D
Ако беше в европата в дупница щяха да го китнат и готово :lol:

http://selenaauto.com/index.php?pid=203&carId=776878&vin=ZFF67NFAXB0177940&PHPSESSID=n0qvcci3coiog9vqp548i0sqp6
Нима си мислиш, че това е реалната цена?
 
От: Ферари за 345$

В БГ повечето такива идват от автовозите. После се чудиш що след 1 година ти е избила ръждата. :D
 
Това Ферари не бих го карал, дори и да го оправят. Много добре се е "погрижил" за него собственика му. :) Направо се чудя какво го е ударило него. :)

А и ти трябват добри финанси, за да си позволиш такава кола, дори и да я имаш, не само да я купиш. Енцо е това, нали?
 
От: Ферари за 345$

Тва ако не е оферта, само джантите и здравите части от купето струват 50 пъти повече :D
Ако беше в европата в дупница щяха да го китнат и готово :lol:

http://selenaauto.com/index.php?pid=203&carId=776878&vin=ZFF67NFAXB0177940&PHPSESSID=n0qvcci3coiog9vqp548i0sqp6

Лошото е, че собствениците на Ферари рядко си купуват, чаркове втора употреба и едва ли може да се продадат... за тия пари обаче си струва дори като украса да ти стои в двора :)
 
От: От: Ферари за 345$

Фераритата все пак не се произвеждат на конвейр както вашите голфове и за много модели няма нови части и се налага да се ползват 2-ра употреба
Лошото е, че собствениците на Ферари рядко си купуват, чаркове втора употреба и едва ли може да се продадат... за тия пари обаче си струва дори като украса да ти стои в двора :)
 
От: От: От: Ферари за 345$

Фераритата все пак не се произвеждат на конвейр както вашите голфове и за много модели няма нови части и се налага да се ползват 2-ра употреба

Аз гоУфовете ги мислех за немски машини до преди да ме открехнеш. Това, че У тваето родно село се шири слух, че е пернишка кола не е верно. Относно конвейерите... Нали се сещаш, колко ти е смешно изказването? Човек дето купува кола за 500 хиляди дали ще си купи джанти втора употреба? А нови части ще му направят от "Ферари" винаги когато му потрябва такава. Освен това първите 7 години сервиза им е безплатен... а и ПЪЛНО КАСКО (ще те светна на тая далавера) правят.. защо ли ти ги разправям тия неща.. като нема ме разбереш?!
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: Ферари за 345$

Това Ферари не бих го карал, дори и да го оправят. Много добре се е "погрижил" за него собственика му. :) Направо се чудя какво го е ударило него. :)

А и ти трябват добри финанси, за да си позволиш такава кола, дори и да я имаш, не само да я купиш. Енцо е това, нали?
Уеб грижите са те изкривили. :p
Днес край мен минаха, посока запад, надлежно качени на автовоз и обезопасени, две куклички:
Трабант 601S, в светло гълъбовосин цвят. Не бяха успели да докарат цвета до оригиналния, но...
И един Москвич 403, перфектно нагласен. :D
 

Горе