Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Вебокса не го гледам.
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Снощи някой го беше споделил в фейса, май в тубата го няма. :)
Вебокса не го гледам.
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Пикаене и обикаляне на баровете и България :D :D

P.S. Бил съм в Слънчев Бряг, но пък никога не съм виждал такива неща :D :D

Toва в сънито си е ежедневие от 9-10 вечерта до 9-10 сутринта се намират всякакви на главната
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Аз, там на почивка не бих отишъл братле, обичам да ми е по-спокойно.
Даже мразя и плажа да е претъпкан :)
Toва в сънито си е ежедневие от 9-10 вечерта до 9-10 сутринта се намират всякакви на главната
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

миналата седмица имаше един дето се беше насрал и напикал и оповръщал и си спеше, това към 2 през нощта пред Кубан
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Не е можел да носи братле :lol: С майтапа си обаче наистина това на нищо не прилича, там съм минавал преди няколко години и пак си беше ужас, ходихме на фортнокс. Абе въобще простотията е голяма и власт е същата тъпня.
миналата седмица имаше един дето се беше насрал и напикал и оповръщал и си спеше, това към 2 през нощта пред Кубан
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Затуй в Равда си е най-спокойно, ей ти го тука Бургас на няколко километра, ей ти го Несебър, ей ти го сънито на 7км , и е спокойно
предимно пияниците са норвежците тук, че има 2 норвежки селища, но като цяло си е доста по-спокойно от сънито
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Уни, за теб Албена е най-добре! То май само там остана единственото свястно място за почивка - широко, незастроено, не претъпкано с цялата западна и източна сган ...
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Миналата година бяхме на Синеморец, и там е спокойно или поне по-нормално. :) Пък малеее последно като бях на приморско и там ужасссс :-o хотела беше до южния плаж, обаче то като отидеш на плажа и направо полудяваш хвърчи ти пясък постоянно по главата уене крещене направо лудница. Ходихме два дни и после на един плаж на 5 км. някъде от там на 500м. няма жива душа, имаше малко амани, но кво ми пука.
Пък вечерта като излезнеш ненормални навсякъде и там.
Не знам може и да остарях, но не ми понасят вече такива лудници. :)
Уни, за теб Албена е най-добре! То май само там остана единственото свястно място за почивка - широко, незастроено, не претъпкано с цялата западна и източна сган ...
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Е номера е да знаеш къде да отидеш - поне във Варна сме облагодетелствани имам десетки малки плажчета, далече от туристите ...
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Така си е :) Във Варна не съм стъпвал от малък иначе спомням си само центъра, а сигурно тогава съм бил на 8-9 години, но се разхождаха гълабчета спокойно иначе готин град. :)
Е номера е да знаеш къде да отидеш - поне във Варна сме облагодетелствани имам десетки малки плажчета, далече от туристите ...
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Е номера е да знаеш къде да отидеш - поне във Варна сме облагодетелствани имам десетки малки плажчета, далече от туристите ...

най-гадния град, водата мега мръсна, плажовете кофти, само такситата са ви евтини, друг плюс не виждам
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

най-гадния град, водата мега мръсна, плажовете кофти, само такситата са ви евтини, друг плюс не виждам


Последното впечатление за Бургас от миналата седмица, че всичките пари който ви дадохме(нашият гради и област допринася много повече в централния бюджет от колкото получава - май един референдум за отцепване от централна власт трябва пуснем...) и ги изляза ББ по линията София - Пловдив - Бургас са били яко напразно! На думи го докарвате като възприятие за новият красив и нам си кво Бургас без дупки и нам си какво - ама реалността е брутално различна!

А за водата като ходиш в коаката няма как да е чиста! На от централният на Варна в посока север на всеки 200-300 м има плажчета с хубава чиста вода и инфрастукрутра.
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Така си е :) Във Варна не съм стъпвал от малък иначе спомням си само центъра, а сигурно тогава съм бил на 8-9 години, но се разхождаха гълабчета спокойно иначе готин град. :)

Има още много да се желае - дупките са голям бич тук при нас! Поне по новите проекти за развитито ни изглеждат много добре - сега целият център е разбит от строителство имаше огромна нужда .... Като цяло дупки и подобряване на инфраструктурата и поддръжка всичко друго е добре :) Кмета поне една идея по инциетивен и почна няколко проекта - ако успее да разчисти Максуда по проект на новият градоустройствен план ще стане в пъти по-добре със сериозни перспективи - там се срещат 3 важни комуникации ЖП, Летище и Пристанище + магистралата!
 
От: От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulg

Изберете си свестен кмет. ;)
Тук нашия е безпартиен от 8 години, ако минеш по центъра да видиш улиците все-едно караш на полигон :D и постоянно се прави нещо, нищо, че го обвиняват, но човека си върши работа и развива всичко. :)
Има още много да се желае - дупките са голям бич тук при нас! Поне по новите проекти за развитито ни изглеждат много добре - сега целият център е разбит от строителство имаше огромна нужда .... Като цяло дупки и подобряване на инфраструктурата и поддръжка всичко друго е добре :) Кмета поне една идея по инциетивен и почна няколко проекта - ако успее да разчисти Максуда по проект на новият градоустройствен план ще стане в пъти по-добре със сериозни перспективи - там се срещат 3 важни комуникации ЖП, Летище и Пристанище + магистралата!
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Сегашният е на правилният път, ако и него ще го свалим не е голяма болка поне процедурата е ясна! Има усещане като никога за развитие в правилната посока ....
 
От: Филмът за Слънчев бряг - добро качество, субтитри - Booze Bar Crawls And Bulgaria

Ей го нашия Ангел Папазов, много културен и свестен човек поздравява винаги и не се прави на надувка.

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • Media-20095-pic.jpg
    Media-20095-pic.jpg
    101.7 KB · Преглеждания: 44
Филма стана интересен от средата :)
а кмета се изложи като кифла...
 

Горе