Фирмен каталог в www . bezplatno . net

dalasweb

Well-Known Member
разглеждах фирмения каталог в www . bezplatno . net и ми направи впечетление ,че са извлечени от някакъв регистър на фирми,дори видях фирмата на един познат,който никога не се е регистрирвал там.
 
От: Фирмен каталог в www . bezplatno . net

Регистъра се казва база данни..и не знам как не се е регистрирал, след като за да фигурира там, той самият трябва да им предоставя периодично базата си с артикули. Нали не си мислиш, че те му ровят по сайта и копипействат стоката.
И земи вече се научи да пишеш малко по-грамотно, че като ти гледам запетайките - честно рак ме фаща
 
От: Фирмен каталог в www . bezplatno . net

той самият трябва да им предоставя периодично базата си с артикули. Нали не си мислиш, че те му ровят по сайта и копипействат стоката.
И земи вече се научи да пишеш малко по-грамотно, че като ти гледам запетайките - честно рак ме фаща
ТИ изобщо разлежда ли безплатно?Никакви снимки и артикули не е качвал.Няма и никакъв негов фирмен сайт.Изписана е името на фирмата къде е седалището и.

А за грамотността - ако не ти се четъъъъъъъъът моите постове ги подминавай!

п.п като се замисля само за един мой пост имах над илядо сиреч 1000 коментсссс
 
От: Фирмен каталог в www . bezplatno . net

Да извинявам се! Безплатно не беше като колко, пазарувай и другите. Понеже се интересуваше от тези (преди малко) и за това се обърках :)
Безплатно е за обяви. Да имат и каталог с някакви данни. Явно ползват готови бази с каквито е фраш. Тоест не са имали особени трудности да се сдобият с такива.
Иначе запетайките са си гадни :)
 

Горе