Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

ZENITH

Active Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
25a3d8edbfc8ea21.jpg


Здравейте! Казвам се Теодор Димитров и се занимавам професионално с дизайн от близо 3 години. Време през което променях многократно стиловете си, работих по дизайнете на много сайтове и надявам се.. оставих много доволни клиенти. Може би сте виждали мои дизайни, които съм пускал във форума или сте чели предишната ми тема. Разликата е, че тук предлагам моите услуги само като дизайнер, а не като част от екип :)

В работата си разчитам на добрата комуникация, креативността и на скромния ми опит.

За да покажа по-нагледно за значението на качествата и уменията на дизайнера, ще покажа една графика.

fade1ced907a05b8.jpg


Вече стана ясно, че предлагам услуги свързани с дизайн. Ето какво мога да Ви предложа:

  • Изготвяне на уникален дизайн за Вашия сайт, според вашите нужди и предпочитания
  • Изготвяне на лого за вашия уеб сайт
    (Уточнение: става въпрос за растерни логота, ако искате професионално лого за брандиране на бизнес или фирма, по-добре се насочете към някои от професионалните графични дизайнери във форума,аз все още не съм на тяхното ниво :) )
  • Изработка на рекламни графики и анимирани gif банери
  • Изработка на уеб графики (подобна на тази с човечето) и почти всичко свързано с уеб дизайн, което може да се сетите

За в момента нямам лично портфолио,но все пак мога да представя мои завършени проекти, за да прецените уменията ми.


(Цъкнете на бутона с човечето, за да изтеглите архив с предишни проекти)



201908476ea2a745.png

  • ЛС във форума, влизам редовно във форума
  • skype: sommer.colada
  • Еmail: [email protected]

Надявам се представянето да Ви е харесало, графиката с човечето също. Ще се радвам, ако работим заедно !:)
 
Последно редактирано:
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Трябва ми квадратен флаш банер, на който да пише, нещо от сорта на "Новите игри не тръгват на вашият компютър, не се притеснявайте, ъпгрейднете или си купете нов от името на магазина". Питам инфоративно, защото работата все още не е сигурна, интересува ме каква сума да си приготвя :)
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Два нови банера и предложението ми за логото в конкурса на "купоник" :)

4db8aa71df0ae0c3.gif
9636afbefe9ad2af.gif
87ab19d57792c242.jpg
 
Последно редактирано:
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Един нов дизайн :) На импровизация го направих, но мисля, че се получи интереснo.
93be6ef5c19077bf.jpg
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Много коректен. Отлична работа!
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Предпочитам да бъда на загуба и да пусна дизайна си безплатно, отколкото да ме разиграват като бебе със залъгалка да не ми плащат.

Ако на някого му потрябва дизайн за сайт за сваляне на видео клипове - Заповядайте! :)



Линк: http://dox.bg/files/dw?a=6351678bcf
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Продавам дизайн за сайт за "купони" тип Грабо. Първоначално беше по проект, но оплесках леко нещата с предаването и си останах с дизайна общо взето :) Та, ако някой търси дизайн за своя сайт, може да пише, като мога или да продам дизайна (засега само хоумпейдж) или да му го довърша до край.

Ето го и самия дизайн:


И за логото - беше за един от конкурсите във форума. Логото естествено ще бъде сменено, просто беше използвано като пример, за да се види как ще стои на самия сайт.
 
Последно редактирано:
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Офтопик

Браво за обявата.Личи си,че си се постарал,а не като някой обяви тука-пълни с правописни грешки и те самите незнаят какво предлагат......
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Готово, мисля, че вече не би трябвало да има проблеми с файловете :)
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Отново съм свободен за поръчки :)
Скоро ще обновя и проектите, представени в началото на темата.

f9af5eb5ffe7b397.png
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Интересувам се за приблизителни цени (лого,банери,преработка на wordpress тема) ?
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Днес се поосвободих и имам време за някои дребни поръчки :)
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Извинявам се - линкът в подписа ти води до домейн за продан, а ми се щеше да фърла едно око на твои проекти.

Благодаря!
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Трите човечета, на които пише - Уеб дизайн, Логота и рекламни материали са бутончета, които водят към 3 архива с подбрани проекти :)
ПС: Благодаря, че ме подсети да махна подписа, отказах се от това портфолио и съм забравил да го махна.
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

А някаква примерна цена за елементарна (граничеща със затъпяваща) работа на час? Щях да те питам по скайпа ама ми стана неудобно, защото работата действително е на границата на обидата за професионален дизайнер, ама пък един добър дизайнер ще я свърши за час
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Горещо препоръчвам!Свърши ми работата бързо и точно.Страхотна реализация!
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Пич, разгледах работата ти и мисля, че имаш сполучливи и оригинални неща. Ако ми трябва нещо ще пиша !
Успех!
 
От: Фрийланс Уеб дизайнер - Теодор Димитров

Ам пак съм свободен за малки проектчета - ако имате някое лого или банер за направа, може да пишете :)

И между другото - ето няколко мои предишни логота, които не са добавени все още в портфолиото/архивите

aa20d2e41d228472.jpg

71a6b4502f9c149e.jpg

cf2395d066ad10ec.png
 

Горе