Хора помогнете ми !

nortrant

Well-Known Member
http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=134281#post134281


днес(04.01) курса на долара е - 1,41280054 Български лева

имам 57$*1.41 = 80.37лв.
1.14€*1,95 = 2.23лв.

--------------------------------
аз искам 80лв.
в epay(от там мога да ги изтегля)

може и по по-малко не от един човек всичките .....
както виждате няма кой знае какъв % отгоре даже е нищожен
но нямам много пари, това са ми всичките

парите ми трябват много спешно
по-точно не на мен ми трябват а на един приятел(загазил е със сметките), ако ми помогнете ще съм ви изключително благодарен !

:(
Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Хора помогнете ми !

не знам
защо не си направи една виза електрон днес, до утре щеше да е станало всичко?

курса е толкова сега проверих
би ли сметнал и ти да не се излагам ...

а тази виза от коя банка е ? и безплатно ли се издава?
 
От: Хора помогнете ми !

да, там някъде е
80 лева са.

виза електрона е безплатна, да. От която и да е банка (поне повечето я предлагат, ЦКБ със сигурност.) После я закачваш в PayPal-а си, като следваш инструкциите. Мисля, че и тук във форума има теми за това.

Само не съм сигурен след като цъкнеш да прехвърляш парите си от PayPal във Visa-та си за колко време става. Питай някой или прочети в PayPal сигурно пише
 
От: Хора помогнете ми !

Само не съм сигурен след като цъкнеш да прехвърляш парите си от PayPal във Visa-та си за колко време става. Питай някой или прочети в PayPal сигурно пише
Една седмица за България...
 
От: Хора помогнете ми !

Говоря от личен опит:

Издаване на карта - един месец
Верифициране на PayPal акаунт - 2-3 дни
Теглене на пари - 2-3 работни дни и такса 2 евро

П.С.: Говорим за преди 1-2 години, но за последното нещата не са променени със 100% сигурност.
 
От: Хора помогнете ми !

Ами измисли някаква по-читава оферта в момента какво предлагаш?

Дори курсът да е 1,39 57 долара са 79,20 лв. 80 стотинки кяр за този който ти прави услуга? Е не съвсем - такса за получаване на превода в пейпал 2,9% +0,30 е още 1,95 долара и отделно от това за да си получи парите ще трябва да плати още една такса от 2 долара (хайде тези може да приемеш, че ще се разпределят върху 500 долара)

Една дребна подробност: ако утре решиш да поискаш рефънд (до 60 дни от плащането) получателя с нищо не може да докаже, че сте правили размяна на пари. Има маса такива случаи включително и тук в предприемач - с един клик попаднах на такава тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7898&highlight=claim

Разбирам, че имаш проблем но не се сърди на хората, че са предпазливи - много са изгорели с подобни размени и е трудно да ги убедиш, че всичко е ОК и ти си точен.

Поздрави и дано намериш решение
 
От: Хора помогнете ми !

Говоря от личен опит:

Издаване на карта - един месец
Верифициране на PayPal акаунт - 2-3 дни
Теглене на пари - 2-3 работни дни и такса 2 евро

П.С.: Говорим за преди 1-2 години, но за последното нещата не са променени със 100% сигурност.
Картата като се поръча онлайн и до 1 седмица е готово..
 
От: От: Хора помогнете ми !

Ами измисли някаква по-читава оферта в момента какво предлагаш?

Дори курсът да е 1,39 57 долара са 79,20 лв. 80 стотинки кяр за този който ти прави услуга? Е не съвсем - такса за получаване на превода в пейпал 2,9% +0,30 е още 1,95 долара и отделно от това за да си получи парите ще трябва да плати още една такса от 2 долара (хайде тези може да приемеш, че ще се разпределят върху 500 долара)

Една дребна подробност: ако утре решиш да поискаш рефънд (до 60 дни от плащането) получателя с нищо не може да докаже, че сте правили размяна на пари. Има маса такива случаи включително и тук в предприемач - с един клик попаднах на такава тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7898&highlight=claim

Разбирам, че имаш проблем но не се сърди на хората, че са предпазливи - много са изгорели с подобни размени и е трудно да ги убедиш, че всичко е ОК и ти си точен.

Поздрави и дано намериш решение


1. аз нищо не аз не разбрах от тази тема където даде - изгубил е пари(талов) как ги е изгубил ?

2. гарантирам че съм точен
даже аз пращам всички пари предварително
или може да намерим някой човек тук от форума - например някой админ

сега курса на долара е - 1,41280054 Български лева

аз имам 57$*1.41 = 80.37лв.
1.14€*1,95 = 2.23лв.

--------------------------------
аз искам 80лв.

никой ли не може да помогне, все пак никой не е на загуба
и аз не съм на печалба и вие не сте на кой знае колко голяма но в момента не мога да отделя повече :( ако имах..... :oops:



Една дребна подробност: ако утре решиш да поискаш рефънд (до 60 дни от плащането) получателя с нищо не може да докаже, че сте правили размяна на пари.
не знаех тази опция .....

скоро съм изпращал пари и това значи че мога да поискам рефънд ?

никоа не бих го направил защото знам че и на мен може да ми се случи :(
 
От: От: От: Хора помогнете ми !

сега курса на долара е - 1,41280054 Български лева

аз имам 57$*1.41 = 80.37лв.
1.14€*1,95 = 2.23лв.

--------------------------------
аз искам 80лв.

никой ли не може да помогне, все пак никой не е на загуба
и аз не съм на печалба и вие не сте на кой знае колко голяма но в момента не мога да отделя повече :( ако имах..... :oops:

Тъй, именно че все някой трябва да има печалба а от твоята оферта няма печалба.
Ето например аз като тарикат ти предлагам по моя курс купува. 65 лв. за тези $ в ипей. Или 57 лв. с бърз запис за 10 мин. т.е. пари в кеш :twisted: (чисто обирджийство)
Ето така ако си предложиш услугите, 100 % ще ти пишат по темата. :)
 
От: Хора помогнете ми !

Мене ако ме питаш давай ги за по малко....
дори и 80 лева да ти дадът то от банкомата ще можеш
да изтеглиш 70 заради такси и глупости в повечето случаи..
изключение ако картата ти е без никакви такси :)
 
От: От: Хора помогнете ми !

Мене ако ме питаш давай ги за по малко....
дори и 80 лева да ти дадът то от банкомата ще можеш
да изтеглиш 70 заради такси и глупости в повечето случаи..
изключение ако картата ти е без никакви такси :)
Ако си преведе 81лв няма да има проблем :) всеки път като си превеждам слагам +1лв, заради таксата :)
 
От: От: От: От: Хора помогнете ми !

Тъй, именно че все някой трябва да има печалба а от твоята оферта няма печалба.
Ето например аз като тарикат ти предлагам по моя курс купува. 65 лв. за тези $ в ипей.
15лв. печалба за този който ми направи услугата ли ?


Или 57 лв. с бърз запис за 10 мин. т.е. пари в кеш :twisted: (чисто обирджийство)

това не го разбрах

Ако си преведе 81лв няма да има проблем :) всеки път като си превеждам слагам +1лв, заради таксата :)

точно така, взимат по 1 лв. ....
 
От: От: Хора помогнете ми !

Ако не стане тук, отивай в заложна къща. Поле след седмица им ги връщаш. Сори ама вариант пари за днес е само това или от приятел. :(

парите не ми трябват на мен а на един приятел
той е взел от доста места вече...
аз нямам 18год.
 

Горе