ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

жалко, чене можеш да намериш време и желание да напишеш 5 статии по 400 думи, а те реално ще са ти рекламата, а и малките деца знаят, че рекламата продава продукта
Ти видя ли написаното - имам предвид как е написан коментарът? Би ли платил за така грамотно поднесен текст. За стилистиката и начина на изразяване дори не говорим. Така се пише в първи клас, първия срок.
 
жалко, чене можеш да намериш време и желание да напишеш 5 статии по 400 думи, а те реално ще са ти рекламата, а и малките деца знаят, че рекламата продава продукта

Достатъчно е да си качи няколко написани неща в онлайн портофолио. Или да линкне към тях.

То ако пишеш по 5(?) статии безплатно у всеки форум дето решиш да си предлагаш услугите, не знам къде ше му излезе края.
Особено ако сметнеш че пробните статии обикновено се вземат от рандъм форумни пръдльовци и фрийлоудъри, дето пускат теми със "статий" в заглавието, ама иначе щели да оценяват и да дават ревю...

Да не говорим че мненията във форума обикновено са достатъчни да се прецени може или не може даден човек да реди текстове.
 
то пък щото има сто форума, нали е само този, кат не ще ко ще, пък и писах на стари потребители които ще дадат адекватно мнение
 
то пък щото има сто форума, нали е само този, кат не ще ко ще, пък и писах на стари потребители които ще дадат адекватно мнение
И аз мисля като теб.
И 100 да са като иска да изкарва ,ако треа и у 100 ще пусне.

Все едно ти да си платиш реклама у Гугъл, ама да искаш да излизаш и у фейса и у twitter и на пазара и на Илиенци, е няма как да стане.

Аз не съм работил с въпросната , ама добро мнение до сега за нея не съм срещал. Да бе говорим оня ден четох някъде пост от сорта на "Абе дай да ти на пиша аз кво ще се занимаваш" или нещо от сорта.... Пффф коя беше ти микуму не известна . Аз лично не бих си поръчал и 2 реда от нея , ако ще да е незнам каква поетеса, копирайтър или каквато и да било там
 
Чакам тия двамата докрая на деня да ми възстановят парите. Иначе има много мой теми. Със сигурност се надявам да има и желаещи. Но по безплатно не мога да предложа на никого. Съжалявам. Излъгахме с 390 лв ама да предлагам безплатно. Не. Край на дискусията.
Ако толкова грамотни са ти и комерсиалните текстове….
 
Това с 5-те безплатни статии не работи, поне не за предлагащия услугата.
Чисто пилеене на ресурси + маркетингово самозастрелване в крака.

Виждал съм го стотици пъти.
Няколко гащника прибират пробните статии и дават позитивно ревю (еми как иначе..) колкото да оправдае нахалството си :)
Още няколко пъти по толкова гащника цъкат с език "ба, изтървах примоцията!"

След това никой не ти възлага платен проект, понеже вече си си залепил етикета "безплатно".

След 2 месеца идва поредният "работодател" и вместо да разгледа МНОГОТО обяви във форума и да си избере, поства НОВА ТЕМА: "Търся някой да пише статий" :) и чака офертите да завалят. Човекът все пак е големец с 5 лева у джеба, редно е да седне, да се завъртят сервитьорките около него, да прегледа менюто, да си избере...

Дисклеймър: не съм писал за пари досега. На няколко пъти поствах на майтап такива оферти, ама немаше желаещи :)
 
ТЛДР: Идеалният маркетинг е копирайтърът да е активен във форума, да му се вижда грамотността, акъла и т.н. и да си тресне линкче към услугите в подписа.
 
ТЛДР: Идеалният маркетинг е копирайтърът да е активен във форума, да му се вижда грамотността, акъла и т.н. и да си тресне линкче към услугите в подписа.
еми и линкче не ще да тресне, щото може и да няма материал, ай стига толкоз
 
това го видях още миналата седмица

потенциалните ти клиенти искат не линк към сайт визитка, а линк към твои писани творби, статии, текстове и подобни
 
жалко, чене можеш да намериш време и желание да напишеш 5 статии по 400 думи, а те реално ще са ти рекламата, а и малките деца знаят, че рекламата продава продукта
Нищо не е писала. + има предварителна договорка. И договорката беше да покаже какво може като демо с предварително условие, че за това няма да и се плати нищо, че ще и се дадат няколко страници текст + инструкции.
И тя показа че не може + това че имаше една единствена 100%-това инструкция смисъла на кой обзац точно да не променя, и тя промени точно него.

Не знам откъде си е измислила тези 90 лв. Не само че не е уговаряно заплащане, предварително и е натъртено, че за това което "направи" няма да и се плати нищо.

Предлагам и да си помисли какво говори, защото случайно ми попаднаха статии, които не са нейни, и са публикувани от нейно име.
 
Нищо не е писала. + има предварителна договорка. И договорката беше да покаже какво може като демо с предварително условие, че за това няма да и се плати нищо, че ще и се дадат няколко страници текст + инструкции.
И тя показа че не може + това че имаше една единствена 100%-това инструкция смисъла на кой обзац точно да не променя, и тя промени точно него.

Не знам откъде си е измислила тези 90 лв. Не само че не е уговаряно заплащане, предварително и е натъртено, че за това което "направи" няма да и се плати нищо.

Предлагам и да си помисли какво говори, защото случайно ми попаднаха статии, които не са нейни, и са публикувани от нейно име.
Виждаш, че профилът й "свети" в червено и се уговаряте за проба? Най-вероятно, от добрина, си решил да дадеш шанс (друг смисъл не намирам), който сега ще ти се "отплати" с дълги обяснения и много, много репликиране.
 
Нищо не е писала. + има предварителна договорка. И договорката беше да покаже какво може като демо с предварително условие, че за това няма да и се плати нищо, че ще и се дадат няколко страници текст + инструкции.
И тя показа че не може + това че имаше една единствена 100%-това инструкция смисъла на кой обзац точно да не променя, и тя промени точно него.

Не знам откъде си е измислила тези 90 лв. Не само че не е уговаряно заплащане, предварително и е натъртено, че за това което "направи" няма да и се плати нищо.

Предлагам и да си помисли какво говори, защото случайно ми попаднаха статии, които не са нейни, и са публикувани от нейно име.
Аз мога,но все има някой да се заяде. Не пиша безплатно, който иска моля да ме потърси. Случаят @lite.motive с тъпата ти книга е приключен. Надявам се да види бял.свят.
 

Горе