ЧЕТИРИ Кардинални въпроса към ГЕРБ и Бойко Борисов

niks

New Member
Господин Борисов

1. Кога ще видите сметката на Руско-Сръбската телевизия БУНАК ТВ и вкарате истинският и собственик Ченгето от Симеоново и агент на Държавна сигурност Красимир Гергов в карцера при Асан Омеров

2. Кога ще изпратите това мутирало руско селянче от плевенско Славито и неговата тимуровска каманда на къра в учин дол или в родната му Руска степ

3. Кога ще приемете закон за декомунизация и ще забраните Анти-Българската и Про-славянска Руско-Сръбска терористична партия БСП(БКП)

4. Кога ще забраните противоконституционната партия ДПС и ще Ликвидира нейните обръчи от Олигарси, Ченгета и Свинари държащи "Българските" медии, банки, заводи, панаири и прочие

NB

Господин Борисов

Руската и Турската Комунистическа измет и техните платени клакьори квичат на умряло като свиня преди коледа, сега е момента да им видите сметката и да измиете срама от членството си в БКП.

Само така дядо ви убит от същите тези Комунистически Изроди и Терористи ще ви прости и ще почива в мир

Не го ли направите значи вие сте един от тях и ви очаква тяхната съдба
 
Последно редактирано:
От: ЧЕТИРИ Кардинални въпроса към ГЕРБ и Бойко Борисов

niks според мен отправяш въпросите си, респективно апелите си към неподходящият човек,защо си мисля така времето ще го покаже не,че е обществена тайна и все пак ...

p.s.

Написах ти отговор по повод "и да измиете срама от членството си в БКП" ,нали го знаеш лафа тарикат мъж семки не люпи,той може да се развие през призмата на годините ако щеш промените ги наречи които,обаче според мен са твърде илюзорни и в тях вярват повече романтиците отколкото истински свободомислещите хора в нашата държавица.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕТИРИ Кардинални въпроса към ГЕРБ и Бойко Борисов

Аз имам само един въпрос.

1. WTF?
 
От: ЧЕТИРИ Кардинални въпроса към ГЕРБ и Бойко Борисов

Какво стана със закона за хората, гласуващи от чужди държави? Ще има ли пак изборен туризъм?
 
От: ЧЕТИРИ Кардинални въпроса към ГЕРБ и Бойко Борисов

Да бе niks, как ти хрумна тази налудничева мисъл,че някой от свитата на Бойко или самият той може да чете точно пък в тоя форум. АХ защо не намирам подходящата емотикона.
 
От: ЧЕТИРИ Кардинални въпроса към ГЕРБ и Бойко Борисов

Тия копеленца Станишев и Доган още един к.р капан са му заложили на Бойко.
Сега правителството, което е и без това без кинти ще трябва да връща част от
акциза за автомобили, които Станиша незаконно изкраде............ Без коментар.................
 
От: ЧЕТИРИ Кардинални въпроса към ГЕРБ и Бойко Борисов

Да бе niks, как ти хрумна тази налудничева мисъл,че някой от свитата на Бойко или самият той може да чете точно пък в тоя форум. АХ защо не намирам подходящата емотикона.

А четат пич четат

Който трябва чете и докладва където трябва

Питай Блинки той знае
 
Последно редактирано:

Горе