Чао България Welkome Canada!

dalasweb

Well-Known Member
Добре дошли в Канада!През 2013 г. Канада ще приеме между 240 и 265 хил. имигранти, колкото е приемала и в последните седем години.Чао България заминавам за НатЪм:wink:

п.с Така и така вече 2ри месец не ми плащат хонора, че списувам тук!:-o
 
От: Чао България Welkome Canada!

Ко речи? :-o:-o:-o
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Чао България Welkome Canada!

п.с Така и така вече 2ри месец не ми плащат хонора, че списувам тук!:-o

Не е ли рано още за алкохол? :twisted:
 
От: Чао България Welkome Canada!

Четох някъде, че икономиката на Канада се крепи на емигрантите, които влизат в страната с определена сума пари, но после нямат добра работа и нямат шанс да си намерят, което ги обрича на безкрайна робия в държавата на "мечтите". Отгоре на всичко никога не успяват да съберат достатъчно пари за да си заминат, а в самата Канада ги обвързват с разни договори за наеми и работа и други неща там, които не им позволяват да излязат извън границите. Ако искаш да станеш роб, иди в Канада.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Ти си толкова зле, че ако отидеш в Канада само за оператор на метла могат да те вземат. Това също не е сигурно, защото няма да разбираш какво ти се говори. Ще гледат на теб, както ние гледаме на нашите роми.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Ти си толкова зле, че ако отидеш в Канада само за оператор на метла могат да те вземат. Това също не е сигурно, защото няма да разбираш какво ти се говори. Ще гледат на теб, както ние гледаме на нашите роми.

Кончо що визираш себе си не мога да разбера, така и така отдалече си личи че не моа се адаптираш никъде и си останал у родната ни страна!

а забравих новия слоган на месецо!
С ГЕРБ ще биеме всичко подред!
 
От: Чао България Welkome Canada!

а забравих новия слоган на месецо!
С ГЕРБ ще биеме всичко подред!

С Гроб ще изметете всички улици в Канада. :-o
 
От: Чао България Welkome Canada!

Въй намерих и цените по магазините, то там по ефтино от тука я
[video=youtube_share;4MHOlsyiZns]http://youtu.be/4MHOlsyiZns[/video]

нема да ви ям 20годишно аржентинско мясо!
 
От: Чао България Welkome Canada!

Обадих се на едно аверче да ме информира за имотите .Веднага направихме теле-видео-iphone мост

[video=youtube_share;mDd_kY71qbk]http://youtu.be/mDd_kY71qbk[/video]

за цените не питам ,нал ша съм с куфари дет не се усещат килата,като таквиз

Виж файлът 4940
 
От: Чао България Welkome Canada!

[video=youtube;z-FuVzRvfd8]http://www.youtube.com/watch?v=z-FuVzRvfd8[/video]

[video=youtube;RdYkM-0Jy7k]http://www.youtube.com/watch?v=RdYkM-0Jy7k[/video]

Лек път!
 
От: Чао България Welkome Canada!

Кой където ще да ходи, никой не може да го спре, а няма и смисъл да го спираш...
Една приятелка замина. Вече пета година сменя памперси на стари хора в старчески дом. Е, мерси, аз не ща. Ще тука съм си сто пъти по-добре.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Добре си решил, само нали ти е ясно че ще се спукаш от бач - доста голяма част отива за данъци, а другото е за стандарта на живот.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Даласе, ще ти дам по-добра идея. Иди студент в Малта, хем ще си отживееш, хем работа има, хем ще вземеш образование и да те светна - всичките рускини отиват там да учат та може да ти излезе отнякъде късмета, кой знае.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Кой където ще да ходи, никой не може да го спре, а няма и смисъл да го спираш...
Една приятелка замина. Вече пета година сменя памперси на стари хора в старчески дом. Е, мерси, аз не ща. Ще тука съм си сто пъти по-добре.

Тя поне разбира какво и се говори. На неграмотния dalasweb и стар човек няма да му поверят да гледа, защото и едно куче би могло да следва инструкции по-добре от него. За съжаление, глупакът е толкова мързелив и некадърен, че дори на стари години счита за невъзможно да научи езика.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Обадих се на едно аверче да ме информира за имотите .Веднага направихме теле-видео-iphone мост

[video=youtube_share;mDd_kY71qbk]http://youtu.be/mDd_kY71qbk[/video]

за цените не питам ,нал ша съм с куфари дет не се усещат килата,като таквиз

Виж файлът 4940
Много еднообразно и монотонно ве баце :( .
Ами френски знайш ли?
Щот във Френска Канада се влиза и остава много по-лесно отколкот в Ингилизка....

ПС: Кат улезиш у френската околия, няма проблем да се пренесеш у англоезичната част. Въпроса е че без френски език нема те пуснат у Монреал.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Много еднообразно и монотонно ве баце :( .
Ами френски знайш ли?
Щот във Френска Канада се влиза и остава много по-лесно отколкот в Ингилизка....

ПС: Кат улезиш у френската околия, няма проблем да се пренесеш у англоезичната част. Въпроса е че без френски език нема те пуснат у Монреал.

И френски, и английски знае - на жестове. :lol:
 
От: Чао България Welkome Canada!

И както се пее в песента - за кебапче забрави... манджите им са ужасни.
 
От: Чао България Welkome Canada!

Четох някъде, че икономиката на Канада се крепи на емигрантите, които влизат в страната с определена сума пари, но после нямат добра работа и нямат шанс да си намерят, което ги обрича на безкрайна робия в държавата на "мечтите". Отгоре на всичко никога не успяват да съберат достатъчно пари за да си заминат, а в самата Канада ги обвързват с разни договори за наеми и работа и други неща там, които не им позволяват да излязат извън границите. Ако искаш да станеш роб, иди в Канада.

Това и аз го чух от един приятел който от 7 години е вече в Канада, но не се е прибирал тук от както е там. Поддържаме връзка с него чрез интернет, и каза че иска да се върне поне за 10 дни за празниците, но нямало как. Работи там като графичен програмист по 3D-мултимедия, той и тука си работеше същото преди да замине, и с конкурс кандидатства и го дръпнаха. Но същите неща които ти казваш в поста си - той ги потвърди.
 
От: От: Чао България Welkome Canada!

m_2012_2824.png
 

Горе