Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

TretiKolovoz

Well-Known Member
Много отдавна исках да създам такава тема, но нямах време. Днес чашата преля. Един от тъпите некадърници, които искат да ловят маймуни с трици влязъл в един мой форум и разпратил спамерски ЛС на стотина потребители преди да го хвана и да изтрия всичките му ЛС от базата данни. Факт е обаче, че тази наглост трябва да бъде оповестена. Това за мен не е уебмастър, а пълен некадърник, мизерник и тъпанар. Пожелавам му да фалира, да му хакнат сайта и да свърши като нощен пазач на някой строеж. Това заслужават лайняните спамери. Ето картинка на въпросното съобщение, с което ми оспами форума:



Спамерският сайт е h t t p : / / w w w . b e t b g . o r g , а смотаното копеле беше регистрирано във форума с e-mail: b 0 0 @ b e t b g . o r g .

Дано фалираш и се провалят всичките ти бизнес начинания мизернико смотан!
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Не съм те виждал толкова ядосан досега. Има къде къде по-тъпи сайтове тук. Май причината е в оспамването на форума. :)
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Да, точно за това. Едно е да ми създават работа само на мене, а друго е чрез мой сайт да тормозят потребителите ми.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Да, спамът е едно от добрите оръжия за старт на бизнес! Всички сме минали по този път. Днес вече има Фейсбук за тази цел! Там е раят на спамерите....
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Да, спамът е едно от добрите оръжия за старт на бизнес! Всички сме минали по този път. Днес вече има Фейсбук за тази цел! Там е раят на спамерите....

Спаменето на ЛС по форуми е едно от най-добрите оръжия, за да си направиш харакири. Може би някой смята, че действа принципът "any publicity is good publicity", но точно в този случай не е така. Има инциденти, в които това приключва с лопата в главата (Украина), с автомати (Италия) и с 6 милиона глоба + 4 години затвор (САЩ). Така че харакирито е добър начин да пукнеш достойно. А ако спамерът е жена (не съм проверявал кой е, предполагам че е някой от тукашните лапета), то й препоръчвам сепуко.

При мен са осрани само 2 форума засега (нямат нищо общо със залагания и спорт), но мнението на 100% от събралото се множество е "че всички някога ще бъдат там". Под "всички" вероятно се подразбират визираните от Izida "всички, минали по този път".
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

На всичкото отгоре се ядосах и затрих веднага съобщенията директно през базата данни за да стане най-бързо. После се оказа, че всички потребители им свети нотификацията за ново съобщение пък като си влязат в инбокса няма нищо ново, щото е изтрито и нотификацията продължава да свети. Та преди малко трябваше пак да влизам в базата данни и да пускам команда за махане на маркировките за непрочетени съобщения.
Толкова главоболия заради един спамер, но поне от мен трафик не е получил :twisted: .
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Стана ми интересно кой е и реших да погледна, така че отворих и сайта. В whois се е прикрил, обаче в същото време сложил реклами от etarget и от mobio :)

Може и да не е виновен човекът.. платил е на някого да му прави seo, и сеоджията му направил, каквото можел по въпроса...
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

На теория е възможно, но в случая спамерът беше регнат с "фирмен" email b 0 0 @ b e t b g . o r g.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Да, това беше предположение, вече го видях кой е.

За съжаление, е човек, който доста отдавна е в интернет (пловдивчанин, 77-и набор). Явно се е преориентирал към форекс и онлайн-залаганията. Дори преди малко му четох преписка с модератор на спортингбет, където казва, че ще пусне бетбг на Софийската борса. Не знам как ще стане номерът след подобен спам, който се пуска от близо година.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Леко реклама не им ли правите така с този списък? :)
 
От: От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Леко реклама не им ли правите така с този списък? :)

Едва ли. Ти ще заложиш ли пари в сайт на човек, определен в тази тема като "Един от тъпите некадърници, които искат да ловят маймуни с трици влязъл в един мой форум и разпратил спамерски ЛС на стотина потребители преди да го хвана"?

Най-много на рекламата да се хване другият Васко (Черепа) :D
 
От: От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Спаменето на ЛС по форуми е едно от най-добрите оръжия, за да си направиш харакири.
Под "всички" вероятно се подразбират визираните от Izida "всички, минали по този път".

Само споменах, не съм казала, че го практикувам!
Всичко зависи и от целите. Аз имах предвид масов инвайт във форум!
Където задължително получаваш бан, разбира се!
 
От: От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Да, това беше предположение, вече го видях кой е.

За съжаление, е човек, който доста отдавна е в интернет (пловдивчанин, 77-и набор). Явно се е преориентирал към форекс и онлайн-залаганията. Дори преди малко му четох преписка с модератор на спортингбет, където казва, че ще пусне бетбг на Софийската борса. Не знам как ще стане номерът след подобен спам, който се пуска от близо година.

Нищо няма да пусне ... защо му вярвате аз по голям смешник от тоя несъм чувал... като стартира в интернет бизнеса имаше някакъв умрял форум и нищо не правеше... от приятели знам , че залъгва балъците с някаква игра дето ще има награден фонд от 300 Лева... от 2 години тази игра не е стартирала... сайтът не може да се оправи както виждате пък камули да пусне бетбг на Софийската борса (rofl)
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Поредният наглец: skype: DJORDASH77
Човека спами дори в момента, докато пиша това мнение. Мисля, че вече е обрисал десетки форуми със спам за някакъв свой продукт наречен b i o g a m e. Искрено му пожелавам да фалира! Поне да се ограничаваше с по една спам тема на форум, а той пуска по няколко дублирани. Спам в най-лайняната му форма :mad: .
 
Последно редактирано:
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Умните хора ходят и превръщат спама в полезно съобщение (т.е. правят го да прилича на такова) и така по-лесно си пробутват рекламата и си правят продажбите. Само идиотите помпят реклама в сайтове, където аудиторията надали ще се заинтересува от предложенията им. Иначе спамът контролира мрежата и без него просто успехът е труден. Само дето има разлика от спам до спам.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Toзи същия бетбг оспами и мой форум с лични съобщения:mad::mad:
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

* Този продукт е хранително вещество в чиста форма и не е лекарствено средство.

Интересен метод да се продават хранителни добавки онлайн... Обаче дали действа на практика?
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Така, да подам информация за поредния спамер, който сере по форумите. Адресът на електронната му поща е [email protected] . Пуска спам за някакви "забавни игри" с награди телевизори и екскурзии. Дано фалира и свърши като нощен пазач на някой строеж. Подобна съдба пожелавам на всички спамери, които са срали в моите сайтове.
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Абе бг интернет пространството се напълни яко с олигофрени. Аз тоя от силата.бг си мислех, че е читав, а той....глупости прави. Много хора имаши некви си сайтчета или качили поредния шит на домейн не правят голяма разлика между промолтване с позитивен ефект и спам. При тях важното е да стигнат до максимално повече хора, което е много грешно. Но и аз им пожелавам фалит последвано от групово самоубиство. ;)
 
От: Черен списък на спамерите уебмастъри с тъпи сайтове

Въпросният layman преди малко оспамил и Читанката. Нищо свято няма за тея хора. Спамер му кажи и повече не го обиждай
k042.gif
.
 

Горе