Честита Цветница :))))

dekemvri

Well-Known Member
Честит имен ден на всички Цветановци, Цветелиновци, Цветковци, Лилии, Маргаритки и Теменужки :) Да сте ми живи и здрави и аз да съм жив и здрав на именния си ден:) НАЗДРАВЕЕ (beer)

P.S: Имен ден празнуват всички, носещи имена на цветя, растения, храсти и дървета - Камелия, Цена, Цено, Цветан, Върбан, Върбинка, Виолета, Здравко, Здравка, Лилия, Латинка, Теменуга, Теменужка, Цвета, Цветанка, Цветелина, Ясен, Явор и други.
 
Последно редактирано:
От: Честита Цветница :))))

Айде и от мен, жив и здрав да си, усехи в бизнеса и всичко най!
Това се отнася към всички празнуващи! ;)
 
От: Честита Цветница :))))

Честито! :D
 
От: Честита Цветница :))))

Ч.И.Д. на всички съфорумци! Пожелавам голям и таргетиран трафик, по-малко спам коментари в блоговете, висока конверсия и т.н.
 
От: Честита Цветница :))))

Have passion. Be involved. Challenge yourself. Inspire the others! Cheers, guys!

nike-just-do-it.jpg
 
От: Честита Цветница :))))

Честит Имен Ден на всички, носещи имена на цветя и дръвчета!
 
От: Честита Цветница :))))

ае... махмурлука... почнах по от ранично, тъкмо за тая вечер ще съм свежарка :lol:
 
От: Честита Цветница :))))

Честит имен ден на всички именници, да сте живи, здрави, прави и корави! :wink:
 
От: Честита Цветница :))))

Честит имен ден на всички носещи най-хубавите пролетни имена :) Свежа пролет, ведри идеи, усмихнати дни и...забавления днес /можете да изгасите ПС-тата по-рано ;) и да се отдадете на почивка/
 
От: Честита Цветница :))))

Честит имен ден и от мен ,на всички именници ! Жалко ,че на този хубав български празник в наше село лазарките бяха тумба с не много български произход . Накрая набили и ръководителя ,защото им дал само по 5 лв. Quo vadis , Българио !
 
От: Честита Цветница :))))

Честит имен ден на всички! Да сте живи и здрави, да ви върви в живота, любовта и успешните сделки.
 

Горе