Честит Празник на Предприемачките

mantaman

Well-Known Member
Да сте живи и здрави и да се множите във форума.
 
От: Честит Празник на Предприемачките

и да се множите във форума.
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Живи и здрави бъдете :) Много красиви и успехи във всяко начинание.
Не забравяйте, че днес ще чуете всичко което желаете, просто защото е ваш празник. Направете така, че да слушате и получавате все хубави неща, дори след този ден!
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Мерси за пожеланията :)Нещо не усещах празника аз, но при такива хубави пожелания, няма как ;) Благодаря ви, че сте толкова позитивни и приятни хора :) Отдавна се канех да вмъкна някъде, че моята непостоянна натура никога не се е задържала във форум / тук се регнах след 8 месеца гледане като гост лол:)/ , но тук не се сдържам да влизам почти всеки ден, защото е много приятно, полезно, забавно и... Много сте готини

Към дамитеЛ бъдете все така лъчезарни, усмихнати, разпръсквайте светлина и радост навсякъде около вас и никога не свеждайте глава. Честит празник на всички чаровни цветя!
 
Последно редактирано:
От: Честит Празник на Предприемачките

rozi.jpg
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Ако нямате особени успехи в предприемачеството, бъдете находчиви! Намерете си предприемач! :lol:
Честит ви празник!
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Благодаря. В това забързано време съвсем забравихме, че сме жени. Моя син е роден на осми март, така че днес имам двоен празник :) и той е във форума, обаче днес си забрави да ми честити празника, гадинката. Аз не обичам осми март, на тоя ден винаги се замислям за това, колко малко женски неща ми останаха и как с всеки изминал ден се превръщам в робот.
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Честит 8-и Март на всички предприемачки, много здраве, щастие и успешни проекти ви желая! :)
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Ако нямате особени успехи в предприемачеството, бъдете находчиви! Намерете си предприемач! :lol:
Честит ви празник!
... И да не са оливате с успехите, че може да са комплексираме :(
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Благодаря момчета!

rak, ако можем все още да плачем значи не сме се превърнали роботи :mrgreen:
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Благодаря за хубавите пожелания!

Добавка към това пожелание
... бъдете находчиви! Намерете си предприемач! :lol:
Не си търсете просто какъв да е предприемач, намерете си успял предприемач! Нали знаете: 'успял мъж е този,който може да задоволи всички желания на една жена, а успяла жена е тази,която може да намери такъв мъж.' ;)

Честит празник и от мен, дами! Аз ви пожелавам винаги добро настроение и много положителни емоции!
 
От: Честит Празник на Предприемачките

Мимичета, честит празник и бъдете все повече във форума. И нека SERP-a бъде с вас. В името на Гугъл и PR-а и AdSense - амин :)

cvetya_dostavka_282_browsethumb.jpg
 

Прикачени файлове

  • cvetya_dostavka_282_browsethumb.jpg
    cvetya_dostavka_282_browsethumb.jpg
    45.3 KB · Преглеждания: 2
Честит празник, мили дами!
Без вас света нямаше да е същия :)
Пожелавам ден пълен със страхотни изживявания, които дълго време да не искате да забравите :)

477809853_jpg_700x2100_q85.jpg
 
От: От: Честит Празник на Предприемачките

Благодаря момчета!

rak, ако можем все още да плачем значи не сме се превърнали роботи :mrgreen:
Аз не мога, никога не съм го можела.
 

Горе