Човек за писане на gaming статии

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Трябва ми човек, които може да пуска и оформя самостоятелно статии в wordpress. Статиите са за новини около видео игрите те могат да бъдат пренаписвани от бг източник или превеждани от английски сайтове. Трябват ми между 300-400 думи със 1 картинка и видео примерно. Цената за която ще се уговорим зависи от вас, като искам да направим нещо като тестови период - правя ви автор и всеки ден пускате по една нова статия в продължение на 5 или 10 дни, ако всичко е ок, може да продължим да работим в следващите няколко месеца, като принципа е същия - трябва ми по една статия на ден.

Естествено статиите публикувани през тестовият период ще бъдат заплатени. Ще е хубаво като ми пишете на ЛС да пуснете някоя ваша статия/сайт или каквото и да е, просто да добия някаква представа дали ще се справите с това което искам.

Според мен това е хубава задача за някои по-грамотен 14-15 годишен ученик, които през лятото е във ваканция и иска да изкара някои лев :)
 
От: Човек за писане на gaming статии

За League of Legends ли се търси човек? Не мога да пиша лични съобщения, трябва да имам 6 поста минимум.
 
От: Човек за писане на gaming статии

Намерих, ако не се получат нещата ще вдигна темата.
 

Горе