Шаблони за ценови брошури някой да е срещал?

AMOUN

Well-Known Member
Търся си заготовки за брошури с намаления и нови продукти, като тези на веригите?
 
От: Шаблони за ценови брошури някой да е срещал?

Добре де и ако продуктите не са ти същите /както предполагам/ как точно ти върши работа това?!!! :shock:
Стегни малко колана- довечера само два коктейла и солети8) и дай на някой една стоянка /или 2/ + снимки на продуктите ти + стара и нова цена и да ти врътне една брошура!
Че и подходящ бекграунд подарък ще ти намери!може и да го искаш в psd, за да можеш за напред да си променяш цени, снимки, продукти...:wink:
П.П. Имам някои от форума предвид, ако нещо...
 
Re: От: Шаблони за ценови брошури някой да е срещал?

Добре де и ако продуктите не са ти същите /както предполагам/ как точно ти върши работа това?!!! :shock:
Стегни малко колана- довечера само два коктейла и солети8) и дай на някой една стоянка /или 2/ + снимки на продуктите ти + стара и нова цена и да ти врътне една брошура!
Че и подходящ бекграунд подарък ще ти намери!може и да го искаш в psd, за да можеш за напред да си променяш цени, снимки, продукти...:wink:
П.П. Имам някои от форума предвид, ако нещо...

Търся само заготовката с празни полета за да си попълвам продуктите аз каквито искам всеки месец.
 
От: Re: От: Шаблони за ценови брошури някой да е срещал?

Търся само заготовката с празни полета за да си попълвам продуктите аз каквито искам всеки месец.

Най-добре е наистина някой да ти направи template/заготовка с подходящ шрифт, цветове, фон и т.н., а останалото от теб.
Но гледам, че си отхвърлил предложението на pa_lta, та стискам палци да си намериш нещо тук: http://blogsizzle.com/templates/brochure-templates-free-psd-download/
 
Re: От: Re: От: Шаблони за ценови брошури някой да е срещал?

Най-добре е наистина някой да ти направи template/заготовка с подходящ шрифт, цветове, фон и т.н., а останалото от теб.
Но гледам, че си отхвърлил предложението на pa_lta, та стискам палци да си намериш нещо тук: http://blogsizzle.com/templates/brochure-templates-free-psd-download/

Да така и направих, говорих с един от форума да ми направи преди месец, все още чакам да станат...
Затова реших да намеря темплейт и да си г одообработя сам и без това е кофти времето и не става за друго :)
Не може да няма в интернет заготовки на които само да се добавят цени и артикули.
 
За коя ниша е, че си има някакви специфични неща. Примерно брошура за хранителни добавки няма как да използва визията на брошура за коли втора употреба или нещо такова.

Пример: entheosweb.com/free-downloads/brochures/default.asp - ето една, която е идеална за билков продукт или медикамент. ;)
 

Горе