безплатна карта на EasyPay

nortrant

Well-Known Member

Звучи интересно.
За първи път нещо българско в тази сфера.
С тяхната мрежа могат да направят един мн добър продукт
 
Един приятел си изкара такава карта. Останах впечатлен от ниските такси (може би най-ниски във сравнение с останалите банки).
 
Аз много сериозно гледах това, че мразя да плащам такси на банките, но някъде прочетох, че събират такса от 1% за всеки получен превод и за това си дадох отвот за момента. Някой ако може да сподели лично дали това е така или нещо грешно съм разбрал ще е супер.

Останалите условия са изключително изгодни.
 
Аз много сериозно гледах това, че мразя да плащам такси на банките, но някъде прочетох, че събират такса от 1% за всеки получен превод и за това си дадох отвот за момента. Някой ако може да сподели лично дали това е така или нещо грешно съм разбрал ще е супер.

Останалите условия са изключително изгодни.
Всички банки ти вземат поне 1% за входящ превод по карта. Допоследно май само ЦКБ не вземаха, но вече и при тях е така.
 
Всички банки ти вземат поне 1% за входящ превод по карта. Допоследно май само ЦКБ не вземаха, но вече и при тях е така.

Превода не е ли по сметка? Какво значи превод по карта?
 
Превода не е ли по сметка? Какво значи превод по карта?
Ако е по IBAN - да, превод по сметка е и няма такса за входящ.
Но има случаи, когато, да речем, си заредил пари с карта в trader.bg/bet365/PayPal и т.н. и след това теглиш към КАРТАТА, а не към сметка (IBAN). Тогава те цакат тоя 1% и както казах - това е при всички банки.
 
Записвам се за темата. Като ми се иска да знам вече някой сдоби ли се с такава карта. Поредната. :)
Говори ми. В момента съм с 30 карти :( и до преди да открия Curve (реферал линк е и получавам 5£ ако се регистрираш през него и ти получаваш толкова) пормонетата ги сменях през няколко месеца (късаха се).
 

Прикачени файлове

  • 6.jpg
    6.jpg
    218.2 KB · Преглеждания: 9
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    189.3 KB · Преглеждания: 9
Говори ми. В момента съм с 30 карти :( и до преди да открия Curve (реферал линк е и получавам 5£ ако се регистрираш през него и ти получаваш толкова) пормонетата ги сменях през няколко месеца (късаха се).
Ето за това се чудех защо се мъкнат с портмоне, а не с някой апп. Я на телефона, я на смарт часовник? Или се ползват само за пост терминал? Не знам вече. :)
 
Единственото, което ме "блазни" по тази карта е, че можеше да се плаща без такса през ePay за покриване на сметките.
Някой вече ползвал ли е? Дали може да се зарежда през Револут с банков превод безплатно вместо да се редим да я захранваме на гише на ИзиПей?
 
Ето за това се чудех защо се мъкнат с портмоне, а не с някой апп. Я на телефона, я на смарт часовник? Или се ползват само за пост терминал? Не знам вече. :)
Аз от това лято започнах да отказвам плащания със смарт устройства, особено на карти издадени от чужди банки, нищо че пак са MC или VISA. Редовно имаше разправии. Създаваше се едно такова неприятно усещане у хората, че нещо не е наред.
За това само пластика или кеш. Не знам защо така се получава, терминала е на асет банк. Говорил съм с тях, казват, че причината е в банката издател.
 

Горе