време за зареждане на форума

От: време за зареждане на форуна

И при мен си се влачи на моменти, но е от банера който се зарежда от adx.bg
 
От: време за зареждане на форуна

И при мен се влачи, чат-пат и "The connection to the server was reset while the page was loading." :)
 
От: време за зареждане на форуна

А аз си мислех, че проблема е само в моя телевизор :)
 
От: време за зареждане на форуна

Наистина има проблеми от няколко дни и дано скоро се оправят :)
 
Re: време за зареждане на форуна

Аз явно съм богопомазан и не изпитвам подобни проблеми, но ползвам и adblock plus. Възможно е наистина някой от банерите да прави проблем.
@Alan, дори и 5 кб да е файла, когато ти се намира в хедъра, а няма връзка със сайта излъчващ рекламата, браузера ти чака тази заявка и съответно не виждаш нищо от това което трябва да е под банера.
 
Re: време за зареждане на форуна

при мен също няма проблеми освен от време на време с адекса... със спрян флаш на браузъра бай дефулт съм мисля че големия флаш банер тои прави проблеми и е най тежък от всички

ще помоля засечете го дали е от него ? като погледнете дали като бави в последствие зарежда флаш банер или обикновен... и кои предния път проблемите със короста пак бяха от флаш банери
 
Re: време за зареждане на форуна

баш от adx-a е, ако си спра адблока и почва да се бави ужасно. не мисля, че е от тежки банери. по-скоро бавна връзка или претоварване.
 
Re: време за зареждане на форуна

последните няколко дни имаме двоино посетители заради ранкване на темата за преброяването предполагам че като отмине ще стане по добре отделно ще работим върху въпроса със скороста на адекса
 
Re: време за зареждане на форуна

при мен 250 -260K тръгна падна до 50 и се качи 150 -230 през USA тегля

явно проблема е с локалната свързаност на някои доставчици в бг аз въобще не очаквам да много за мен в чужбина

имаме спици от доста много уникални последните дни може да е от това
 
Re: време за зареждане на форуна

Изобщо не е от тия дни, от край време си е така. На моменти засича просто. Имам смътен спомен, че за това си сложих адблока. Или пък беше заради замунда .. JC_thinking.gif

Untitled.png
 

Горе