въпроси относно google adwords

naskobg

Well-Known Member
от скоро рекламирам сайт при гугъл adwords на мои приятели който е в доста скъпа ниша.
думите са :
Кухни, спални, антрета, детска мебел, Мебели Бургас, кухненско обзавеждане, дивани за дома, кухненски мивки, антрета, мебелно производство, хотели, офиси, ресторанти, легла, офис обзавеждане, и т.н
Цените ги знам горе долу коя дума на клик колко стотинки струва.
Засега рекламата се показва само за територията на България.

Въпроса ми е..мога ли да разбера за тези думи които съм сложил на кампанията за БГ колко струват съшите за Русия?

Нека някои който се е занимавал повечеко/ гуру помогне.
 
От: въпроси относно google adwords

Напиши я на руски, ключовите думи също, сложи таргета да ти е Русия, ръгни им някаква минимална цена на клик (една стотинка примерно) и то ще ти покаже колко струват. :wink:
 
От: въпроси относно google adwords

направих това което ми писа.сложих на всички думи да са 0,01 стотинка и на всяка дума ми дава рейтинг от 5-7 максимално и пише - Ключовата фраза понастоящем не задейства нито една от рекламите Ви
и на всички думи пише - Рекламата ви показва ли се в момента - НЕ
това ок..
ама не ми дава колко е минимума докато при българската кампания дава .Сложил съм средно cpc 0,21 ст. и за думата мебели иска
0.60ст минимум за да се показва рекламата..но на руската кампания не дава колко е минимума.
 
От: въпроси относно google adwords

направих това което ми писа.сложих на всички думи да са 0,01 стотинка и на всяка дума ми дава рейтинг от 5-7 максимално и пише - Ключовата фраза понастоящем не задейства нито една от рекламите Ви
и на всички думи пише - Рекламата ви показва ли се в момента - НЕ
това ок..
ама не ми дава колко е минимума докато при българската кампания дава .Сложил съм средно cpc 0,21 ст. и за думата мебели иска
0.60ст минимум за да се показва рекламата..но на руската кампания не дава колко е минимума.

Ами другият вариант е с KeywordTool-а. Само цъкни на колоните и добаваи Estimated Avg. CPC да ти извади прогнозните резултати.

Затова се сещам аз. Гурутата нищо не казаха. :)
 

Горе