въпрос за ен директории

petrov321

Well-Known Member
какво ще кажете за тези http://www.greatdirectories.org/free.html ?

а другия ми въпрос е: Има ли смисъл да се адва български сайт в ен директории?

това освен за pr-a за друго ще помогне ли ? (позиции в гоогле.бг ?)
 
От: въпрос за ен директории

какво ще кажете за тези http://www.greatdirectories.org/free.html ?

а другия ми въпрос е: Има ли смисъл да се адва български сайт в ен директории?

това освен за pr-a за друго ще помогне ли ? (позиции в гоогле.бг ?)

естествено
 
От: въпрос за ен директории

Ще се въздържа от отговор . Изчакай включване от краля на правоговора и правописа , сео експерта, PPC мастера, будилника на всички блогери по света , съветника на знайни и незнайни Уебмастери , внука на Апостол Апостолов - BULLBLOGGER .
Помеждудругото в блога му очаквайте съвсем скоро , нови статии , с които ще се засегнат жизненоважни въпроси и задачи , на които компетенцията от БУЛБЛОГЕРИ ( да , той се нарича НИЕ ) ще ви запознаят с различни статии от вида на : как се трие папка , как се скрива папка , как се прави поща , как се изпраща писмо , как се отваря текстов файл и се записва с различни разширения и още много други трудно изпълними задачи за неподготвения сърфер! из булпространството.
 
Последно редактирано:
От: въпрос за ен директории

Хахахха, защо си правиш майтап с човека ве? Защо си писал в блогчето си scorpiass "Сео оптимизация услуги... ала-бала... за да НИ пишете". Ти си един човек ве. Не подвеждай хората, че ще работят цял екип "сео специалисти"
 
От: въпрос за ен директории

А , да забравил съм блога е closed , нито ми се занимава с нещо свързано с интернет вече , пък ти къде се месиш и откъде изникна като коренче?
 
От: въпрос за ен директории

Просто казах, че БулБлогър ще ти обесни , какво не разбра не знам .
 
От: въпрос за ен директории

Има смисъл, все пак това са си линкове. Само анкора ще трябва да е на съответния език. Всеки линк има значение, и това във времето ще даде резултати, а по конкретно - хубавите линкове не са от дирс. Но да си кажа честно продавал съм от там и чат пат пак, просто вътрешните страници на директориите излизат за някоя фраза в определена търсачка и оп... твоя сайт е някои от тях. ;) Има смисъл е заключението ми.
 
От: въпрос за ен директории

Резултатът ще бъде включване в черния списък при директориите, които имат тръст и държат на него, и линк от директории, които не ценят нито себе си, нито другите. Съответно, и Гугъл не ги цени.

Включването в черния списък понякога означава, че сайтът ти ще бъде нежелан дори и в бг-директории, където му е мястото. Поне при мен практиката е такава. Видя ли българоезичен сайт в другоезична моя директория, то го тесларя и от българоезичните. Същото се отнася и за сайтове, които се добавят в нетематична на тяхната ниша. Спамъри не ми трябват и не виждам никаква полза нито за самите тях, нито от тях - само губят времето на модераторите и отнемат от тръста, ако ги оставиш.
 

Горе