въпрос за adsens

neutron

New Member
какво могат да ми направят от adsens ако ползвам някои не позволени средства ?

най-много да ми блокират/изтрият акаунта ?

по ип адрес могат ли да ме баннат ?

Поздрави
 
От: въпрос за adsens

да щи изхакат акаунта и няма ти платят
за къв чеп им е ип адреса ти ми обясни ?
това да не е сървър на CS :)
 
От: въпрос за adsens

Има шанс да ти изтрият и сайта от индекса на гоогле.

Абе едно не мога да разбера, защо всеки който има сайт от 1-2 (месеци, години) се мисли за по интелигентен от хората които са разработили платформата и се надява да ги цака (както се казваше в един филм) с топла бира.

Ама то май тук опира до манталитет.
 
От: въпрос за adsens

невярвам да трият сайтове от индекса...
те ен са некакви злобари
просто като ги лъжеш ти спират взаимоотношенията
на тях не им е изгодно да махат индексирани резултати
 
От: От: въпрос за adsens

Има шанс да ти изтрият и сайта от индекса на гоогле.

Абе едно не мога да разбера, защо всеки който има сайт от 1-2 (месеци, години) се мисли за по интелигентен от хората които са разработили платформата и се надява да ги цака (както се казваше в един филм) с топла бира.

Ама то май тук опира до манталитет.

Защото манталитета на българина е да гледа да измами или да спести вместо да мисли как и да прави реален бизнес.
 
не само адсенс за сайта ще ти спрът това е малкото наказание по милост спират ти целия адсен акаунт не получаваш пари и името ти и адресати са блек листата за ипта дали следят незнам....

не се занимаваи с глупости
 
От: Re: въпрос за adsens

не само адсенс за сайта ще ти спрът това е малкото наказание по милост спират ти целия адсен акаунт не получаваш пари и името ти и адресати са блек листата за ипта дали следят незнам....

не се занимаваи с глупости


чудя се дали да не опитам това http://arthackers.blogspot.com/2009/09/100-black-hat-learn-how-to.html


:(
 
първата част става след като имаш всички компоненти на балога в скъпата ниша понамерил си му линкове остава само да го изчакаш да поостарее и ще излзезе на плус от това което си вложил за стаии и домеин и линк билдинг и пускаш следващия подобен отново уникланен и след време ще имаш прилични приходи от адсенс ама това не го разбирате почечето няма нищо сложно в този бизнес и като не става с качество да ранкнеш сайт високо става с количество от които всеки саит сам за себеси да ти докарава някакъв положителен приход спрямо разходите му...
 

Горе