дайте едно мнение за награда

gshopov

Well-Known Member
Здр един въпрос имам за който от няколко дни немога да намеря отговор.
Ето и въпроса каква награда да дам
става въпрос за 2 награди 1 за жена и 1 за мъж
наградата ще се даде на произволен принцип на един от всички регистрирали се в един сайт
въпроса е в това, че сайта е нов няма приходи и ще извадя парите си от собственият джоб което е нормално тъй като всеки за да получи трябва да даде
и ето дилемата решил съм да отделя до 40лв за награда или общо 80-100 за двете награди.
Но нямам наблюдения над това какво се харесва от днешната младеж на какво биха се зарадвали хора на възраст между 14-30 год и точно това е проблема какво искат 14-годишните е доста по различно от тези на 30 год.
ако имате някакви идей ще съм благодарен да ги споделите

за сега си мисля за вариан от някакво бижу за жените и мп3 плаер за мъжете
или другият вариант е да купя 2 ваучера на тази стойност от някой уеб магазин и да им дам ваучерите пък да си купят каквото искат.
но тогава идва проблема и с това,че може да си кажат тоз пък 40лв и да го отчетат като убида от колкото като благодарствена награда
абе много съм се сдухал тези дни :) ще се радвам ако дадете някакви идей и насоки
Благодаря предварително
п.с. Спешно е :)
 
От: дайте едно мнение за награда

Ako пуснеш анкета сред потребителите с 7-10 предложения
и запитване "какъв подарък бихте харесали" няма ли да е добре:)
 
От: дайте едно мнение за награда

за момиче мисля някакъв парфюм или някаква играчка ама голяма защото едвали ще ползват флашки и такива работи.. може прашки ама флашки :lol:
за момче топка :lol:
 
От: дайте едно мнение за награда

сладко :)
Bestino както казах сайта е нов и няма много потребители около 100, но ще пускам реклами сега и мисля да използвам това като зарибявка примерно "регисрирай се и спечели" нещо такова сайтът е в сферата на забавленията и няма нужда потеребителите да имат друга причина за регистрация те един път като се регнат първите 1000 потребителя после е лесно новите сами ще идват :)
но трябва да измисля аз наградата няма как да пусна анкета в сайта тъй като на базата на тази награда ще се основава цялата ми рекламна кампания :)
 
От: дайте едно мнение за награда

предлагам парфюми аз лично продавам оригинални на достъпни цени в оригиналните им опаковки и шишета :) имам мъжки и женски почти всякакви ( от по известните марки ) ако искаш пиши ще се разберем за цена
 
От: дайте едно мнение за награда

Само като идея - свържи се с мтел или глобул или 2би или там нещо от сорта и ги питай искат ли да се споразумеете - наградата да е телефон примерно, като ти ще им дадеш по 40-50 лева за брой, те ще ти дадат някакво телефонче сносно, като изрично ще сложиш и техни реклами там, ще се пише спонсорство а у. Мисля, че може да върже :) Направи си списък със всички, които според теб има шанс да се навият и се свържи последователно със всеки един от тях, докато не получиш съгласие... Подарък телефон звучи къде къде по - зарибително от подарък флашка или мп3 или прашка :d
 
От: дайте едно мнение за награда

телефон, цифров фотоапарат (от тия за по 250-300 дето се продават стандартно. Може и тука трика на HavVvoC да приложиш) некъв Айпод може, а парфюми - о, да (ама да не са менте за по 1-2 лева :lol: )
 
От: дайте едно мнение за награда

аз имам намерение да давам доста по-големи награди, :) но разбира се всеки е тръгнал от някъде, :) а в момента нямам възможност да отделя 600-700 лева за награди.
Като пристигне чека от гоогле :) тогава мисля да подаря телефонче и да пусна по-голяма рекламна кампания, но за сега съм се ограничил до 100лв за двете награди :(
HavVvoC предложението ти е добро, но предполагам, че операторите ще искат да подпишат договор за да си подсигурят или казано по-друг начин да си избият парите а при мен голяма част от потребителите ще са между 14-25 години и ако се падна на някой под 18 ще стане тъпо иначе благодаря за идеята ако ми се покачат посещенията може да се пробвам да завъртя номера с реклама + доплащане :)
 

Горе