дали да го продам на domainmarket.com

leonssss

Well-Known Member
Мога ли аз да им продам мой домейн, който има почти 16 годишна история?
Искам му към 77 000 долара.Домейна е с разширение com .Името на сайта е толкова примамващо и запомнящо, че веднага се сетих за Samsung, как могат да го ползват за име на следващия си авангарден тилифон.Възможно ли е да ми го купят?
 
От: дали да го продам на domainmarket.com

Домейна наистина е много як! Аз съм на мнението, че ако някой проявява интерес към домейна ти ще те намери сам, но нищо не пречи да пробваш. Нищо не губиш...
 
От: дали да го продам на domainmarket.com

Аз си помислих, че domainmarket.com е твоя домейн. :lol: Нищо мнението ми все още си важи.
 
От: дали да го продам на domainmarket.com

Домейна е много як според тебе. Ние не го знаем какъв е. Отдело за да го продадеш за 77 опредвлено домеина ти трябва да е премиум. Какво казва estibot за цената
 
От: дали да го продам на domainmarket.com

По принцип можеше да ти отговоря смислено, ама се сетих че в Офтопик постовете не се броят и реших да не се хабя...
 
От: дали да го продам на domainmarket.com

Домейна е много як според тебе. Ние не го знаем какъв е. Отдело за да го продадеш за 77 опредвлено домеина ти трябва да е премиум. Какво казва estibot за цената

какво е estibot

всъшност думата е много звучна, до тук съм има предложния но по малко от 100 000 нямаше да го продам.но сега смъквам цената към 70 хилки.Някой да ми каже къде другаде да го предложа..
Между другото собсвеника на домейнмаркет по подобен начин е тръгнал 2005 година
 
какво е estibot

всъшност думата е много звучна, до тук съм има предложния но по малко от 100 000 нямаше да го продам.но сега смъквам цената към 70 хилки.Някой да ми каже къде другаде да го предложа..
Между другото собсвеника на домейнмаркет по подобен начин е тръгнал 2005 година
Sedo
Godaddy

Пиши в гугъл estibot и ще разбереш...

Колко са ти предложили до сега и кои?
 
От: дали да го продам на domainmarket.com

9 хилки само емайл получих от бар НА БАХАМИТЕ
Без име на домейна на мога да кажа нищо конкретно. Ако знам име мога да ти намеря и клиент, ако наистина домейна е качествен...
 

Горе