доколко реклами на страница най-много

От: доколко реклами на страница най-много

Такова нещо като горе-долу няма. Сам си преценяваш въз основа на съдържанието си колко може да сложиш. Аз лично практикувам принципа на 3 основни + 2 екстра (като основните са позициите към които евентуално някой би си платил да има).
П.П. Спри да ме спамиш, нямам нужда от услугите ти :)
 
От: доколко реклами на страница най-много

Да използвам темата да ви питам ...
довечера като се прибирам с колко километра в час да карам ??????

Драже - би ли ми обяснил смисъла на тоя въпрос ?
сам ли решавашщ какво да закусваш или звъниш на 112? и питаш ?
 
От: доколко реклами на страница най-много

Питам , защото рекламите бавят сайта , а при определен брой могат да те баннат , затова е въпроса ми.

А Amount мисля , че разбра - не желая да ми викаш Драже .
Пак ти казвам уважавай свободата на другите , запоследен път те предупреждавам и те предлагам за черния списък . Не е нужно да ме дразниш . Мисля , че имаш поне малко уважение пред другите
 
От: доколко реклами на страница най-много

КОЙ ЩА БАННИ МА?
НАЛ ШИ ИЗВИКАМИ ЯМБОЛСКИЯ ДУХОВ ОРКЕСТЪР ДА ГИ СБИЕ

кой ща банни ?
за ко ща банни кой щи каже колко банера да сложиш
ако искаш надрусай само банери ко ти пречи :)
п.п. Немога да не ти казвам драже на 90% съм убеден че ти си дражето или поне си му братовчеда Дражко ? някак си много ви съвпада стила на мислене и изпълнение :)
 
От: доколко реклами на страница най-много

Ако са интелигентно разположени рекламите могат да достигнат и до 50% от обема на цялата страница без да дразнят. Може и едно малко банерче да е, и пак да седи изцопкано като лайно, и да е трън в очите на посетителите. Като пример за ужасни реклами винаги давам Замунда. Просто е ужасна ситуацията там. Да живеят адблокерите!
 

Горе