заложихте ли на мача?

testkiwi

Well-Known Member
аз лично заложих 150 лв на юнайтед, коефициента е добър :) иначе не ме вълнува нито един от тия отбори, ама да си пробвам късмета
някой залага ли изобщо?
също ми еинтересно някой изграе ли покер онлайн и докарва ли си антикризисни пари по този начин?
 
От: заложихте ли на мача?

също ми еинтересно някой изграе ли покер онлайн и докарва ли си антикризисни пари по този начин?

Не играя редовно но се случва като няма кво да правя да вкарвам по 50 - 100 лв. и ако тегля чертата съм вътрее (но кой ли не е ), хубавото е че вземаш на веднъж някаква по големичка сума - за сега личния ми рекорд е 800 евра на веднъж
 
От: заложихте ли на мача?

Абе мача е за Барса. :)

Залагам онлайн на дребно обикновено, главно за тръпката, не за печалби. Същото важи и за онлайн покера. :)
 
От: заложихте ли на мача?

Сложих малко 20$ за Манчестър, да ми е интересен мача. Приятно гледане!:D
 
От: заложихте ли на мача?

Къде е Барбуков ?

Да не е хванал късния полет за България ?

Мексиканчето Чичерито му изяде главата....

Ще викам за Барса защото преебаха Барбуков, а той ако има малко достойнство веднага се спасява от Мончестър.
 
Re: От: заложихте ли на мача?

Ще викам за Барса защото преебаха Барбуков, а той ако има малко достойнство веднага се спасява от Мончестър.

Аз ако взимах толкоз пара, ич ми не е дали ще играя или не. Ще си барам ташаците на пейката и няма да ме бърка живота.
 
От: Re: От: заложихте ли на мача?

Аз ако взимах толкоз пара, ич ми не е дали ще играя или не. Ще си барам ташаците на пейката и няма да ме бърка живота.

Там е работата че даже и до пейката вече не го пускат...
 
От: заложихте ли на мача?

Бербатов и да се махне от там, няма кой голям отбор да го вземе вече.
 
От: заложихте ли на мача?

Барселона взеха златните медали

Манчестър Юнайтед взе сребърните медали

Барбуков от кои медали взе че не видях ?:lol:
 
От: заложихте ли на мача?

Т'ва с медалите няма начин да не е някаква руска конспирация...
 
От: заложихте ли на мача?

нема късмет :lol: изгубиаме десетки левове :lol::(
 
От: заложихте ли на мача?

След тази гавра на Фергюсън, ако Барбуков остане в Манчестър значи е абсолютен парцал като дъртата русофилистичка strana

В Англия: Бербатов си тръгна преди финала

Звездата на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов е напуснал стадион “Уембли” още преди финала. Това пише журналистът от авторитетната английска медия БиБиСи Фил МакНълти.

“Слухове, непотвърдени до момента, казват, че Бербатов е напуснал “Уембли” преди старта на мача. Ако това е така, благодаря и сбогом Димитър," пише МакНълти от БиБиСи. Информацията на журналиста се допълва от факта, че българинът не седна до останалите си съотборници, които бяха извън групата. Нито една телевизионна камера не го улови на трибуните сред останалите представители на “червените дяволи”.

Сър Алекс обаче контрира новината и заяви: “Димитър Бербатов изгледа мача от съблекалнята".

.............

Евала му правя ако наистина си е събрал багажа още преди мача, заедно с него обаче си тръгва и дебила сърррррррррр
 
Последно редактирано:

Горе