как да кача пари в paypal акуанта си?

bad_boy

Member
Искам да помоля някой ако има точно обяснение на това как да кача пари в paypal акуанта си на български език да ми го прати. Разполагам с карта Visa Electron на ДСК-аса и незнам как да си прехвърля пари в paypal, или ако има някоя програма в която да се запиша и да плаща с Paypal да ме насочите към нея. Благодаря предварително!
 
Аз съм със същата карта и в първия момент се бях заблудил, че трябва да качвам пари в акаунта, но ако е за плащане на разни неща не ти е нужно. Просто при съответния търговец си попълваш имейл адреса и paypal ти изкарва парите от картата и ги праща на търговеца. (С пощенски гълб. ;) )
 
Re: Спешно се нуждая от помощ

bad_boy каза:
Искам да помоля някой ако има точно обяснение на това как да кача пари в paypal акуанта си на български език да ми го прати. Разполагам с карта Visa Electron на ДСК-аса и незнам как да си прехвърля пари в paypal, или ако има някоя програма в която да се запиша и да плаща с Paypal да ме насочите към нея. Благодаря предварително!

Visa Electron просто не става за нищо. Даже в била ми казаха : Без такива карти ???????
 
И тази от ДСК е ОК - получих си 4-цифрения код за ПейПал в онлайн банкирането и си потвърдих картата като пич :)

Което ме подсети, че трябва да отида и да си взема Виртуалната/Истинска Виза :) После ще споделя тя какви възможности има.
 
Е добре нищо не разбрах, ся някой ако може да ми каже има ли начин да си адна картата в paypal или няма?

И тази от ДСК е ОК - получих си 4-цифрения код

от къде го получи този код?
 
bad_boy каза:
Искам да помоля някой ако има точно обяснение на това как да кача пари в paypal акуанта си на български език да ми го прати. Разполагам с карта Visa Electron на ДСК-аса и незнам как да си прехвърля пари в paypal, или ако има някоя програма в която да се запиша и да плаща с Paypal да ме насочите към нея. Благодаря предварително!

НЕ МОЖЕШ ДА КАЧИШ пари в PayPal акаунта си. Единствения начин е някой от друг PayPal да ти изпрати или да си спечелиш.
 
Единствения начин е някой от друг PayPal да ти изпрати или да си спечелиш.

как да ги спечеля насочете ме към някой програми.плс
 
bad_boy каза:
Единствения начин е някой от друг PayPal да ти изпрати или да си спечелиш.

как да ги спечеля насочете ме към някой програми.плс

Ами този целия форум е с една единствена цел и се коментира единствено това - как да печелим пари от интернет
 
bad_boy добавяш си картата (вътре в нея трябва да имаш поне 10.лв) ако транзакцията е успешна след 3 дена отиваш в банката в твоя случай в ДСК и им искаш извлечение за транзакциите гледаш къде пише PayPal - XXXX (четири цифри) въвеждаш ги в акаунта и това е. През цялата тази работа имаш указания ако имаш елементарен английски ще ги разбереш..!!
 
Cybertack каза:
bad_boy добавяш си картата (вътре в нея трябва да имаш поне 10.лв) ако транзакцията е успешна след 3 дена отиваш в банката в твоя случай в ДСК и им искаш извлечение за транзакциите гледаш къде пише PayPal - XXXX (четири цифри) въвеждаш ги в акаунта и това е. През цялата тази работа имаш указания ако имаш елементарен английски ще ги разбереш..!!

Човека пита как може да си вкара пари в PayPal акаунта а не как да добави карта. Пари в ПейПал сам няма как да си вкара. Това което си написъл няма нищо общо с темата : "как да кача пари в paypal акуанта си?"
 
E-Business каза:
"как да кача пари в paypal акуанта си?"
е защо бе бате, това си е точни отговор :) адваш кредитна карта и си слагаш пари в пейпала

другия вариант е както казаха колегите сам да си ги изкараш като работиш за някого или му продадеш нещо и той ти прати парите в paypal-а(за целта ти трябва да му дадеш емайла, с който влизав в акаунта си) един бърз пример за форумче, което смея да твърдя че е най-доброто в сверата си на английски http://forums.digitalpoint.com

късмет :)
 
CrAzY-MaST каза:
E-Business каза:
"как да кача пари в paypal акуанта си?"
е защо бе бате, това си е точни отговор :) адваш кредитна карта и си слагаш пари в пейпала

другия вариант е както казаха колегите сам да си ги изкараш като работиш за някого или му продадеш нещо и той ти прати парите в paypal-а(за целта ти трябва да му дадеш емайла, с който влизав в акаунта си) един бърз пример за форумче, което смея да твърдя че е най-доброто в сверата си на английски http://forums.digitalpoint.com

късмет :)

Добре де...може и да не знам начина. иде обясни ми лека полека като си аднеш картата как ще си сложиш пари в ПейПала - аз поне не знам начини. Картата я адваш за да прехвърляш пари от ПейПала в картата и да си ги теглиш и харчиш. Кажи ми как става обратния вариант?

Сега..тука е момента да уточня че говорим за БГ ПейПал акаунт. Ако имате USA пейпал акаунт няма проблем с опцията AddFunds да си прехвърлите пари от картата към пейпала.
Обаче за БГ акаунти ако опитате Add Funds ще получите : PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

За това казвам че няма начин как да си прехвърли пари в ПейПал.
Моля ако греша - поправете ме.
 
E-Business каза:
CrAzY-MaST каза:
E-Business каза:
"как да кача пари в paypal акуанта си?"
е защо бе бате, това си е точни отговор :) адваш кредитна карта и си слагаш пари в пейпала

другия вариант е както казаха колегите сам да си ги изкараш като работиш за някого или му продадеш нещо и той ти прати парите в paypal-а(за целта ти трябва да му дадеш емайла, с който влизав в акаунта си) един бърз пример за форумче, което смея да твърдя че е най-доброто в сверата си на английски http://forums.digitalpoint.com

късмет :)

Добре де...може и да не знам начина. иде обясни ми лека полека като си аднеш картата как ще си сложиш пари в ПейПала - аз поне не знам начини. Картата я адваш за да прехвърляш пари от ПейПала в картата и да си ги теглиш и харчиш. Кажи ми как става обратния вариант?

Сега..тука е момента да уточня че говорим за БГ ПейПал акаунт. Ако имате USA пейпал акаунт няма проблем с опцията AddFunds да си прехвърлите пари от картата към пейпала.
Обаче за БГ акаунти ако опитате Add Funds ще получите : PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

За това казвам че няма начин как да си прехвърли пари в ПейПал.
Моля ако греша - поправете ме.

мда, извинявам се, просто до сега не бях внясял и не бях обърнал много внимание... :oops:

иначе за втората част от поста си съм прав :roll:
 
bad_boy каза:
Е добре нищо не разбрах, ся някой ако може да ми каже има ли начин да си адна картата в paypal или няма?

И тази от ДСК е ОК - получих си 4-цифрения код

от къде го получи този код?

E-Business отговорил съм на този въпрос, по полека с нападките..!!
И като много разбираш би било добре да си преведеш това:
When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.

Демек няма смисъл изобщо да КАЧВАШ пари...!!!!!!!!!!
Достатъчно е да имаш пари в картата след като си я "оторизирал"..!!
 
Cybertack каза:
E-Business отговорил съм на този въпрос, по полека с нападките..!!
И като много разбираш би било добре да си преведеш това:
When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.

Демек няма смисъл изобщо да КАЧВАШ пари...!!!!!!!!!!
Достатъчно е да имаш пари в картата след като си я "оторизирал"..!!

Приятелю, Ти или не разбираш въпроса а той е много ясен: "как да кача пари в paypal акуанта си?" или просто не си наясно с нещата за това ще ти обясня. Човека не пита как да си адне картата а как да си сложи пари а ПейПала което е съвсем различно. Да приемем че той си е аднал картата. И сега иска да купи с ПейПал нещо което струва 200$. Но ги няма в ПейПал . И той иска да разбере има ли начин да си вкара 200$ в акаунта и да си плати квото трябва. Това НЯМА НИЩО ОБЩО с адването на карта. Адването на карта е за да може да прави обратното - да прехвърля пари от ПейПала в картата си. Поне за БГ все още няма обратния вариант - От картата в ПейПал.

Относно съобщението:When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account. е тривиално и няма нищо особено в него. Просто те уведомяват че при осъществяване на продажба PayPal таксува купувача с сумата X и незабавно я праща на продавача. Това си е нормалната процедура.

Ако имаш още въпроси питай.
 
Ти ли не виждаш или аз не мога да ти го покажа, погледни долния цитат и ми кажи какво точно се пита в него?!?!??

Е добре нищо не разбрах, ся някой ако може да ми каже има ли начин да си адна картата в paypal или няма?

PayPal charges the buyer's credit card

А този credit card не е ли картата който си добавил към сметката си?
 
Cybertack каза:
Ти ли не виждаш или аз не мога да ти го покажа, погледни долния цитат и ми кажи какво точно се пита в него?!?!??

Е добре нищо не разбрах, ся някой ако може да ми каже има ли начин да си адна картата в paypal или няма?

PayPal charges the buyer's credit card

А този credit card не е ли картата който си добавил към сметката си?

По отношение на питанката не съм видял че той после е питал друго. Имал съм предвид само първия му пост. За което се извинявам.

Да ти обясня сега за другото. " този credit card не е ли картата който си добавил към сметката си" . Зависи ти дали си купувача или продавача. Значи приемаме че ти имаш ПейПал акаунт и приемаш на сайта на който продаваш нещо плащания с ПейПал. ПейПал позволяват клиента да ти плати през пейпал и без той да има ПейПал акаунт в момента. Което означава че когато той купува, ПейПал таксува директно неговата кредитна карта (затова в изречението ти пише"buyer's credit card " buyers означава купувач) и незабавно ги прехвърля в твоя ПейПал акаунт: "...instantly credits the seller's PayPal account"
 
Аз имам следния проблем - имам регистрации в пейпал и в ибей и искам да си купя нещо от ибей, имам пари в картата, но баланса ми в пейпал показва нула. Като се опитах да си купя въпросното нещо ми изписа:
Unfortunately, there was a problem with this transaction and it cannot be completed. Please try again later or contact the seller directly for more information.
Какво означава това? Дали понеже баланса ми в пейпал е нула не ми дава да се закупя нещо или проблема е друг. Нужно ли е да си прехвърлям пари от картата в пейпал или то ще си ги вземе само като си закупя стоката.
 
Според мен това е някаква друга грешка която ти се изписва, по принцип не е задължително да имаш пари по баланса за да можеш да поръчаш нещо.....като правиш ордер от ибея, ПП ги тегли автоматично от картата ти, ако си убеден че в нея има пари, то значи или има друг проблем, или просто ПП дава едно от обичайните си ерор пейджове за ситуации при който не иска да направи никакво действие поради само известни нему причини.....понякога ти пускат някаква грешка въпреки че нещото което правиш като операция в профила или сайта им е съвсем обикновенно на вид....
 

Горе