коо, реклама на главната страница на фацебук !

От: коо, реклама на главната страница на фацебук !

И на мен се показа тая глупост днес, ама се чудя дали не е само за банановите републики тая опция
 
От: коо, реклама на главната страница на фацебук !

И преди време имаха същата кампания от Глообул. Според мен не е много удачно, но както и да е. Щом повтарят..
 
От: коо, реклама на главната страница на фацебук !

Да и преди време имаше такива реклами ... това са нашите пари които им даваме всеки месец .... пак отиват във фейсбук - дори и да не рекламираш директно парите ти пак отиват там :D

на печелившите честито
 
От: коо, реклама на главната страница на фацебук !

Аз от доста отдавна видях въпросния тип реклама. Сигурно е скъпичко.
 
От: коо, реклама на главната страница на фацебук !

И на мен се показа тая глупост днес, ама се чудя дали не е само за банановите републики тая опция

Да не мислиш, че се вижда в САЩ и КАНАДА?
 
Вижда се там за кадето е платено. Всъщност ква е файдата от подобна реклама при положение че повечето хора са на ауто-логин и тая страница изобщо не я виждат?
 
коо, реклама на главната страница на фацебук ! Facabook / Globul

Да не мислиш, че се вижда в САЩ и КАНАДА?

Не, не се вижда там. Все пак и този тип реклама има таргетиране по локации, пол, възраст, интереси и прочие.

Дано да им се избива, то реално гледам, че са предимно за брандинг. И някоя конкретна услуга.
 
От: Re: коо, реклама на главната страница на фацебук !

Всъщност ква е файдата от подобна реклама при положение че повечето хора са на ауто-логин и тая страница изобщо не я виждат?

Ако се плаща на клик, си е прилична реклама. Плащаш за цъкване, а я виждат доста повече хора. Полето на рекламата е достатъчно голямо, за да ти забоде една паметна бележка в съзнанието.
И съм сигурен, че не са малко хората, които не ползват аутологин. Семейство с един компютър, служебни компютри...
 

Горе