Конкурс за: лого на mountain-huts.com

keres

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Начало на конкурса: 12.09.2017

Краен срок на конкурса: 12.10.2017

Дата за обявяване на победител: 14.10.2017

Награда: 50 лв.

Насоки към дизайнерите: идеята на сайта mountain-huts.com (не е готов) е да предоставя актуална информация за местоположението, състоянието и условията на хижите и заслоните в българските планини. Нещо като каталог, но само с планински подслони. Идеята е потребителите освен да се информират за хижите и да дават оценки и мнения, след като са ги посетили.

Няма изисквания за цветове, елементи или др. Нека вдъхновението ви води, но по някакъв начин да е загатнато за какво става дума. Планира се в бъдеще сайтът да се преведе на английски и да съдържа информация и за подслони извън България, така че по логото не трябва да има надписи на кирилица.

Изходен файл на логото: векторен формат.

ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН.
 
eemmVcg.png
 
Притча 22:7
Богатият властвува над сиромасите, и който взема на заем е слуга на заемодавеца.

това видях под вашия отговор
Аз не рекламирам услуги а възможностите ми на свободно работещ графичен дизайнер дипломиран художник.
А прости животни и растения в нашият свят и природа няма - има само прости хора - това е за долното което сте написали
Богатият властвува над сиромасите, и който взема на заем е слуга на заемодавеца

Нов сте. За първия пoст ви бе простено, но този форум си има правила и не може всеки "свободно работещ" да идва и да си изцвъква сайта в тема за конкурс с правила!!!

И да, има прости хора, но по-голяма напаст са нахалните хора, които не се разбират от дума първоначално.

@Blinky Моля те да почистиш темата на автора (вкл. моите коментари, разбира се)
 
Последно редактирано:
@VSART явно не си запознат как протичат конкурсите. Пуска се дадена оферта и ако решиш подаваш предложение, ако не - не участваш в дискусията или не и по този начин. Ако автора търсеше човек да свърши работата, темата нямаше да е конкурс.
 
да се обаждам ли в посолството на САЩ или в Чикаго на дъщеря ми - премахнете снимката на президента на САЩ от профила си
Съжалявам за ОФФ-а, но поста е просто бисер.

@VSART, само не забравяй като се обадиш, да запишеш разговора, че да се посеем малко :D
 
А да се обаждам ли в посолството на Китай заради тоя дракон на снимката? :D
Че те драконите да не са само на Китай - тука на местно ниво що ги забравяш ... само на кого ще се обадиш :D
 
Че те драконите да не са само на Китай - тука на местно ниво що ги забравяш ... само на кого ще се обадиш :D

Бе може и за ламя да мине, ама в този случай вече не знам на кого мога да се обадя :D :D
 
малко ме ядосах
те - но понеже съм добър човек по природа - приключваме
дано там другите да направят нещо качествено за вас
пък дракони - така и не се сещам къде съм ползвал - но все тая
А от посолството кога да ги чакам. Не разбрах?
 
Последно редактирано:

Горе