може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи услуга

Статус
Not open for further replies.

Scofield

Banned
може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи услуга
 
Re: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи ус

Влез в конкретната подсекция а не в основната секция. там ще можеш да публикуваш
 
От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи ус

няма го ... защо?
 
Re: От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направ

няма го ... защо?

кое го няма?

В някоя от тези секции публикувай обявата си, а не в основната


Продава се
Рекламна Борса
Freelance Jobs & Projects
Размяна на линкове
Купувам | Инвестирам
Скриптове - Дизайни
Money Exchage
 
От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи ус

бутона за пускане на нова тема ли го няма ?
 
От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи ус

то има ограничение относно брой мнения и време от регистрацията (май) но да го няма бутона...
чакай coolice да каже защо е така

иначе пробвай от тук и кажи какво ти изписва: http://www.predpriemach.com/newthread.php?do=newthread&f=30
 
От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи ус

Scofield, нямате достъп до тази функция! Проверете правилата или важните теми в секцията в която се намирате.
 
Re: От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направ

да точно ...

ти в кое гледаш?

тук http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=17 или в коя да е от секциите. в ексчейнджа има ограничение от 50 поста в другите мисля, че са десет
 
Re: От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направ

Ограниченията в пазара са следните трябва да сте регистрирани от 10 дни да имате 10 поста и да нямате негативна репутация...


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=25014

ти си регистриран от по-малко от десет дни
 
От: Re: От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми на

ок благодаря много
а може ли някой да пусне тема от мое име и вътре в темата да даде моите координати ?
 
Re: От: Re: От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да м

ок благодаря много
а може ли някой да пусне тема от мое име и вътре в темата да даде моите координати ?

изключено - едва ли някой би се съгласил да отговаря на лични, на коментарите в темата и да рискува репутацията и итрейдъра си просто така. Не искам да те засегна - просто ограниченията за публикуване са поставени с определена цел. Много потребители избират продавача/изпълнителя по форумната репутация и системата итрейдър съответно ако не са доволни от услугата дават негативна репутация и итрейдър. Не мисля, че някой би се съгласил да пусне тема от твое име - твърде ангажиращо е, а и както казах - модераторите са в пълното си право да я изтрият. Просто изчакай няколко дни и ще минат 10 дни от регистрацията ти
 
От: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направи ус

окей благодаря за информацията на всички :)
 
От: Re: може ли някой с възможност за публикуване на теми в секция пазар да ми направ

това е бдаа adworser, ClaseDeJugador

Тоя боклук ли е, дето ме завлече със сумати пари, нещастника... Аз ако го видя някъде там ще си остане, заклевам се... :twisted:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе