надомна работа

Здравейте, търся хора за много лесна и приятна работа.
Единствено трябва да бъдете амбицирани и с желание за работа не повече от 2/3 часа на ден

Не плащаш нищо предварително.

Възможността за развитие е много голяма!
Работата е подходяща за :


Студенти


Майки, които по някакъв начин не могат да работят


Майки в майчинство


Пенсионери


И дори за работещи ,като допълнителна работа.
За повече информация пишете на лично съобщение !! И моля да ми пишат само хора,които имат желание за работа !!!
 
Здравейте!
Аз съм настоящ представител на полската фирма Пруве. Търся амбициозни представители на компанията, която предлага почистващи препарати за дома и френски парфюми. Всяко едно домакинство използва такива, като се започне от гел за миене нa съдове, обезмаслител, препарат за загорели мазнини, за баня-плочки, фуги, варивик и ръжда, ламинат, инокс, стъкла, душ кабини и др. Препаратите са полски и ги няма по магазините, понеже фирмата все още няма представителство в България. Правят сe директни поръчки до Полша, като времето за доставка е около 7-8 дни. Препаратите са наистина качествени, хипоалергенни са и могат да се ползват както от хора с алергии, така и семейства с малки деца и домашни любимци. Продават се сравнително лесно, защото тепърва навлизат в България. Но най-важното е, че са качествени и няма недоволни клиенти. Аз се занимавам от 10 месеца и смея да твърдя, че си изкарвам един приличен допълнителен доход. От компанията няма никакви изисквания - безплатна е регистрацията, не се плаща нищо за да започнете и най-важното, нямате таргети в месеца, които трябва да гоните. Ще имате човек, който ще ви обучи и ще имате материали за да работите. Винаги има на кой да разчитате и има кой да ви помага.
 

Горе