нали е петък. Предложение за брак!

leonssss

Well-Known Member
31-годишен предложи брак на 91-годишната си любима


31-годишният Кайли Джоунс поиска ръката на 91-годишната си любима Марджъри МекКул. Влюбената двойка доказа, че за любовта няма възраст, съобщава „Курир“.

прочети статията

този си е открит ГЕРОНТОФИЛ
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

много зависи бабата колко причини за обич има в банката
 
Абе тая мацка дали е под 45 кила?
Руса е гледам...
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Наскоро влюбеният мъж запознал приятелката с майка си.

трябвало е с баба си и пра баба си да я запознае и да си паснат
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

този според мен е за затвора
медиите да спарат да пишат за такива
оти откакто е демокрасито у бугарско
нема една млада да се е омъжила за връстника си
все за дъртаси с парици
за да си живуркат кат царици
с тези големи мекиЦИЦИ!
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

ако дъртата има имоти и пари и аз че се прежалим :D
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Леле как ще го гърча такъв, ако съм богато бабе :twisted: ши го скъсам от секс 8)

Пък нека е ... геронто ...незнамсикакво- аз не се интересувам от религията! Важното, че не е гей и ако ми изневерява, да не разбирам! :|
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Леле как ще го гърча такъв, ако съм богато бабе :twisted: ши го скъсам от секс 8)

Пък нека е ... геронто ...незнамсикакво- аз не се интересувам от религията! Важното, че не е гей и ако ми изневерява, да не разбирам! :|

Геронтофилията не е религия а перверзия,също като педофилията,зоофилията,некрофилията,копрофагията и т.н и т.н.....8)
 
Re: От: нали е петък. Предложение за брак!

:lol::lol::lol::lol:
Поцеп, поцеп...
 
От: От: нали е петък. Предложение за брак!

Геронтофилията не е религия а перверзия,също като педофилията,зоофилията,некрофилията,копрофагията и т.н и т.н.....8)

Очевидно някои не четат вицове или чувството им за хумор е на много сенчесто и неоткриваемо.

За извращенията може да претендирате темата да се прикачи или премести в Политиката и една такава "интересна" и сериозна на Редрума. Ако не е прекалено нахално, да Ви обвинявам в липса на чувство за хумор. Освен, ако Вие самият не сте изоставен от съпругата си, заради по-млад и от тази травма, да не Ви е до шеги... екскюзми!
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Леле как ще го гърча такъв, ако съм богато бабе :twisted: ши го скъсам от секс 8)

Пък нека е ... геронто ...незнамсикакво- аз не се интересувам от религията! Важното, че не е гей и ако ми изневерява, да не разбирам! :|

Според мен и ся да ти падне пак ще го скъсаш :D
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Според мен и ся да ти падне пак ще го скъсаш :D

Все още се надявам, но на обратното. И ти благодаря за ... разбирането.

Иначе и преди съм изразявала мнение по подобни теми и че не е работа на странични "мажоретки" да изразяват мнение, защото всеки може да е "в ситуация" (изрази и пиша ли пиша за моите фенове, да има с какво да ме бъзикат! Само леко уточнение, че все още съм милостива и оставям по-младите да се наслаждават и да събират опит :) Аз мога да почакам :) )

Не знам защо това парче си мисля, че е много универсално :)

[video=youtube;GUOui6--OP4]http://www.youtube.com/watch?v=GUOui6--OP4[/video]
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Леле как ще го гърча такъв, ако съм богато бабе :twisted: ши го скъсам от секс 8)|

До колкото помня си по-голяма от мен * не че е трудно де ;) *
Може ли разликата да не е толкова голяма и пак така и аз да се впиша туко виш и мен ме огрее ;)
Пък пари няма да ти искам :)
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

До колкото помня си по-голяма от мен * не че е трудно де ;) *
Може ли разликата да не е толкова голяма и пак така и аз да се впиша туко виш и мен ме огрее ;)
Пък пари няма да ти искам :)

Оле, ако това е наборът ти в ника, не по-голяма, а възрастна! Но мога да те изчакам до 90!
Все пак прочети пак, не става въпрос за пари, а за брак и любов :)
Едва ли ще се навиеш, да те скъсам ... т.е. ти мен, за да обясняваш само, че си бил с лелка. По-добре изчакай да направя богатство :) И тогава какво ... каква геронтоманофилозилия ще падне, всички съседи и съученици да ти завиждат :twisted:
Провокация си е. Не се правете младите :)
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Имаше един лаф - фани си кака да те отрака, обаче става въпрос за баба, дет се вика всичко си има граници ама любофта няма, има само стимули и някой стават и геронтофили за някой друга пачка
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

136702410925.gif
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

Абе Лионс от де ги мъдри тези теми да не си пада по стари чанти щото май и друг път е пускал такива
 
От: нали е петък. Предложение за брак!

for what?

То така с чаша и бутилка всеки може, а няма ли нещо за дамата?
 

Горе