намерих нещо интересно - стига с хамериканската мечта, вижте русакта :D

testkiwi

Well-Known Member
евала на тая с хипопотамите - 200 000 $ на месец си е добра пара!
и на пича двойкар-милионер

който знае руски, може да погледне

[video=youtube;StKBCyU50dE]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=StKBCyU50dE[/video]
 
Последно редактирано от модератор:
От: намерих нещо интересно - стига с хамериканската мечта, вижте русакта :D

Много ценно беше това за оня дето вадеше пари като купуваше коли по поръчка. Супер трудна работа и рискована и сложна, обаче доказателство, че пари можеш да изкараш от всичко ако си трудолюбив
 
да който знае руски може да погледне, приятно е

само едно ми е чудно след като по вестниците пишат че средната заплата е 700 долара в русия и курса на рублата спрямо долара 1-30

защо студента с патерицити каза че му е около 2000 стипендията а мацката таен пазаруваш им бяха 500 рубли офертите или и стигат ли им тези пари???

или тази заплата е за москва за статистиката ?
 
От: намерих нещо интересно - стига с хамериканската мечта, вижте русакта :D

Едва ли им стигат , той доктора каза, че стипендията била да се почерпи нещо.
 
то ясно че не стигат само се чудех понеже москва бил доста скъп град как живеят хората с такива приходи... ама явно не е за цяла русия така
 
От: намерих нещо интересно - стига с хамериканската мечта, вижте русакта :D

Москва е Москва, имам клиенти руснаци от Москва и за тях цени които давам на немците са ОК. Другите нямат толкова пари, но пак зависи от региона - където има злато, дърводобив или нещо такова пак имат по висок стандарт. Абе голям пазар - като ти се бачка ще изкараш пари...
 
От: намерих нещо интересно - стига с хамериканската мечта, вижте русакта :D

Не заблуждавайте народа. :) Далеч не е нужно да знаеш езика, за да разбереш какво се говори в него. Щом аз с моя почти изцяло забравен руски го изгледах, всеки ще може.

Доста руснаци се занимават с покупко-продажба на коли като допълнителен доход или като основна работа. Дори са завладели и доста голяма част от немския пазар на употребявани автомобили

Между другото, аз леко се разочаровах, очаквах главните герои до един да са милионери :oops: Но нищо де, най-много ми допадна работата на последното рускинче. Такова нещо и аз с кеф ще работя.
 
От: намерих нещо интересно - стига с хамериканската мечта, вижте русакта :D

Това последното беше на работа, а на мен най ми допадна тази с хипопотамите...оппа имам предвид бизнес идеите и :)
 
От: намерих нещо интересно - стига с хамериканската мечта, вижте русакта :D

ето още нещо рашън, не е по темата ама е яко - японци купуват УАЗ-ки за 40 хиляди долара и се кефят :D руския автопром е велика работа!
http://www.youtube.com/watch?v=4flmX3SYFmU
 

Горе