нов потребител

бих желал да пусна обява че купувам FB коментари в коя категория може да го направя ? И какви условия трябва да изпълня за да бъда допуснат да публикувам търсенето ми ?
 
бих желал да пусна обява че купувам FB коментари в коя категория може да го направя ? И какви условия трябва да изпълня за да бъда допуснат да публикувам търсенето ми ?
Здравей, и добре дошъл при нас. За да имаш правото да пуснеш такава обява в Пазара е нужно да имаш 10 дни изкарани във форума + 10 поста, писане по някоя тема, като вече имаш 2 с тази. Това е превантивна мярка против спам и злонамерени потребители. Успехи и ако има нещо, пиши. ;)
 
Добре , благодаря. Ще разгледам къде и по коя тема мога да пусна пост. Има ли как да се съкратят тези 10 дни ?
 
Винаги може, просто трябва да се бутнат определени $$ на правилния човек.
 
Благодаря.
Не се притеснявайте от спам на 35г съм. Имам сериозен бизнес за който ми трябва малко помощ в коментарите под фейсбук рекламните ни постове.
 
Благодаря.
Не се притеснявайте от спам на 35г съм. Имам сериозен бизнес за който ми трябва малко помощ в коментарите под фейсбук рекламните ни постове.
Хахаха. Пусни си твмаъ, да я преместя. Ако искаш тук. Да видят хората, че като си готин ти се случват нещата. Аз ще я преместя в Пазара. Напиши я добре и описателно. И ми драсни лично. ;)
 

Горе