нов PR Update ?

Moko

Well-Known Member
Лепнал съм си на гугъл един уиджет да следи pr на няколко блога и сега видях, че един, който до скоро не щеше да показва, вече има pr1, а другите не са мръднали....
Туй ще да е от pr ъпдейт или ?
 
От: нов PR Update ?

Моята страница както беше без ПР (n/a) за няма и няколко дена мина на ПР0. Има движение според мене :)
 
От: нов PR Update ?

така го написа, сякаш съм/сме длъжен/длъжни да чета/четем тоя форум, дето ми/ни даде.......
 
От: нов PR Update ?

И аз го усетих още преди 2-3 дена на 2-3 сайта от n/a станаха нули
 
От: нов PR Update ?

така го написа, сякаш съм/сме длъжен/длъжни да чета/четем тоя форум, дето ми/ни даде.......
никой не те кара да четеш нещо ... замисли се как всички са разбрали дни преди теб??
 
От: нов PR Update ?

офф
netsurfer а ти с всички наред ли ще се заяждаш...или само с тези дето не четат другия форум..
 
Последно редактирано:
От: От: нов PR Update ?

офф
netsurfer а ти с всички наред ли ще се заяждаш...или само с тези дето не четат другия форум..
невиждам с кой се заяждам?
Аз нищо тук не приемам на сериозно ... ако някой го приема, да ме извини ...
 
От: От: нов PR Update ?

никой не те кара да четеш нещо ... замисли се как всички са разбрали дни преди теб??

...... не знам как успяваш да вбесиш хората само с две думи, но си адски добър!
Просто попитах дали е имало PR ъпдейт! Ебаси човека дето си! Аз доколкото виждам всеки е разбрал за PR ъпдейта чрез някакъв PR Check tool , а не с форума ти, дето никой не чете!

P.S 3 дни нямах компютър заради повредена видео карта... Защо ли всички са разбрали преди мен???
 
От: От: От: нов PR Update ?

...... не знам как успяваш да вбесиш хората само с две думи, но си адски добър!
Просто попитах дали е имало pr ъпдейт! Ебаси човека дето си! Аз доколкото виждам всеки е разбрал за pr ъпдейта чрез някакъв pr check tool , а не с форума ти, дето никой не чете!

P.s 3 дни нямах компютър заради повредена видео карта... Защо ли всички са разбрали преди мен???
хахаххаа,
но комент просто ...
 
пп не е негов... а админа а на другия форум ми е приятелче (бая пиене сме изпили заедно) така че няма какво да се карате нетсърфара просто си троли :)
 
От: От: От: нов PR Update ?

Moko много хора от тук са активни членове на и другия форум - /webmasterbg имам предвид / но си правят труда да пишат и тук , а не да високомерничат като netsurfer

нетсърфара просто си троли :)

то си пролича ..
Аз нищо тук не приемам на сериозно ... ако някой го приема, да ме извини ...
 
Последно редактирано:
От: Re: нов PR Update ?

пп не е негов... а админа а на другия форум ми е приятелче (бая пиене сме изпили заедно) така че няма какво да се карате нетсърфара просто си троли :)
а какво означава това троли?? :shock:
 
е няма да ги спираме :) е затова обичам пр ъпдеитите всички се активизират ;) ама това е точно по определението за гивън линкс ... така че лошо няма стига да не се прекалява
 
От: нов PR Update ?

coolice е много ясно че няма да се спрат. Нали ако ги спрете никои няма да пише във форума (и без това напоследък е станал като една линк ферма с голямо виме :)

А също не съм усетила нищо от този ПР ъпдейт.
 

Горе