някои чувал ли е за pts

От: някои чувал ли е за pts

тъй значи абривеатурата му тогава е PTSU
a info по въпроса има калкото искаш в раздел "кофа "на форума
 
От: някои чувал ли е за pts

Може да е : paid to surf -дават ти пари за да разглеждаш сайтове на други хора
които са си платили за това !:twisted:
 
Последно редактирано:
От: някои чувал ли е за pts

кофааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа йееееееееееееееееееее обичам темите в кофата от тях се научава най много :Д
 
От: някои чувал ли е за pts

Да, тук в кофата има доста по въпроса. Освен че идеята е тъпа, не си си и направил и труда да се поразровиш. ;) Няма думи....от няколко дена започна тенденцията да няма такива постове, и плес все се намира някой да ни ощастливи с такъв и да покаже, че няма да се забравят. И да нахрани и кофата.

Аз искам да попитам, защо е токлкова популярно това в нета. Доста хора го мислят за най-лесния и единствен начин за правене на пари онлайн. Много необразована история. Но хорта или не са проучили какви други има или ги мързи, не е изключено да е и двете. :)
 
От: някои чувал ли е за pts

Да, тук в кофата има доста по въпроса. Освен че идеята е тъпа, не си си и направил и труда да се поразровиш. ;) Няма думи....от няколко дена започна тенденцията да няма такива постове, и плес все се намира някой да ни ощастливи с такъв и да покаже, че няма да се забравят. И да нахрани и кофата.

Аз искам да попитам, защо е токлкова популярно това в нета. Доста хора го мислят за най-лесния и единствен начин за правене на пари онлайн. Много необразована история. Но хорта или не са проучили какви други има или ги мързи, не е изключено да е и двете. :)

Блинки, ти видя ли последния ми пост в ne e za propuskane или поста в една друга тема, където споменах за 277-те страници по темата? Как няма да е популярно, като си има форуми които развъждат кликъри - направо като ТКЗС са! :D

"Другарю, помни, че всяка изгубена минута струва 0.05 стотинки "

- цитирам xuxuxu.hit.bg/fun5.htm
 
От: някои чувал ли е за pts

Искам и аз да те поздравя с нещо пич, или там какъвто си.

http://vbox7.com/play:2b72246d

Специално за теб и пребиваването в интернет с цел печелене. :) :) :)
 

Горе