някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

AMOUN

Well-Known Member
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?


Все пак е PR 2 1,50$ имаш от мен

наддава си сам а :)
ахахахахахаха
прецака маверик за 2 долара?

еми нормално
за 22 годишен пъпчив голфаджия
не му върви в еврофутбола явно...

еххх никс никссс...
всичките ти приятели са такива келеши и измамници като тоя!
явно и репутацията ти я събираш от такива клонинги...

няма ли във форума политика за бан на клонингите?
 
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Такава му е защото беше опитал да се бъзика с Харро, Буллблогър, мисля, че Алан и на мен беше би бил някакви червени картони. Отделно беше раздавал отрицателни репутации от името на Буллблогер и на кой беше още не помня(като не се виждаха едно време). Имаше и тема ама не знам къде остана и дали не е изтрита. :)

ПП: Ето я темата http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22199
 
Последно редактирано:
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

еххх никс никссс...
всичките ти приятели са такива келеши и измамници като тоя!
явно и репутацията ти я събираш от такива клонинги...

няма ли във форума политика за бан на клонингите?

Моите приятели не са лъжливи и крадливи като твоите а именно: китайската пачавра Гошо Кръчмето и Имигрантската мастия Харкона

Краставите магарета се намирате ......
 
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Амоун е прав. Жалко е, че Блинки го интересува само броя мнения.
 
Последно редактирано от модератор:
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Явно съм изпуснал нещо - още не мога да хвана интригата... имаме си измамник - нито е първия, нито ще е последния - защо толкова голямо внимание?!? Нещо по-специален ли е или?
 
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Какво им се палиш на тия келеши, то като ги слушам все едно някакви ученички от пети клас... кирливи ризи били вадили :D Заеби
 
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Сериозен човек, а се върза. Не виждаш ли, че товарят само...
 
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Може би 1 идея допълнителна НЕТОЛЕРАНТНОСТ би била добре за форума.
Изразени в банове за измекярчета и мултиакаунтъри.
Плюс заключени теми, ако не и изтрити.

Няколко червени ламбички би трябвало да означават че тоз юзър не на кефи ни най-малко и само вмирисва атмосферата.
 
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Споко амоне, какво значи подкрепа? Ако е за тоя шмиргел с псевдо измамите, то гледам си има и репа и написаното... стига му толкова, то и друго реално няма какво да се направи :)
Колкото до това кой колко струва, едва ли е нужно са целият форум да се изсипе "да амоун е прав - искаме да пише всеки ден", "не, амоун не е прав - нема да го четеме" Обаче аз ще изразя мнението си, защото съм сигурен, че ще е донякъде споделено и от други хора тука, нищо че няма да го напишат. И ти си си дървена тиква, почти колкото мен. Кофти страна ти е ругаенето, надуването, зяенето и тн Хубавата обаче е беспорен опит с офлайн бизнес и нещата от живота. Тей че щем-нещем (и не само аз) че ти четем ексцесиите, се ще прихвана нещо между редовете :)

Не виждам защо искаш форумното мнение дали да пишеш или не. Аз, например баш ми дреме кой кво мисли, казал съм го 100 пъти. Че си пишем каквото мисля и каквото смятам, че трябва да бъде написано, въпреки мнението на другите и дори подобни неаргументирани изхвърляния като на един дет и сам не знае какво иска - "спри да пишеш в тоя форум" (аз и да спра и да не спра бате, ти ако разчиташ на едно от двете, значи си умреляк по дефоут)

Колкото до никс и вашата разправия, то тя наистина стана грубичка. Последните 2 седмици и той се държи кат обезумяло псе... ама се си мисля че па ще си хване релсата с комунягите, конспирациите и тн калибристики. Ако не, значи има сериозен проблем. Най-доброто решение за вас е да се игнорирате и тва е, щото иначе повличате и другите къде с ненужна съпричастност (защото е як спам все пак), къде с подобно държание, породено от примера който давате.
 
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Noke, не може да не знаеш какво е толерантност и нетолерантност,
както и политиките на админите на форума в това отношение.
 
Последно редактирано:
От: някой знае ли защо този потребител има толкова много отрицателна репутация?

Амоун е прав. Жалко е, че Блинки го интересува само броя мнения.
НЕ се притеснявайте, доста си трие последно време. ;) Само ми дайте повод и ще разберете. Амонт може да потвърди. ;)
 

Горе