офтопика от темата за работа за програмист

Статус
Not open for further replies.

harkon

New Member
Ех, колеги, кво да ви кажа - чак ме напуши смях, като прочетох някои от коментарите:
radev, стилът ти на изложение издава сериозните проблеми в бизнеса, които имаш (взаимно неуважение на клиента към "програмисткия ти труд" и на "програмиста" към капризния "чувал с пари"), но в моя случай аз няма как да не уважавам труда на програмистите, като се има предвид, че и аз съм такъв + сумите, които фигурират в договорите ни с руските партньори.
Да са живи и здрави нашите клиенти, които дори по време на криза дават "луди пари" (да ме прощава за копирайта сър Апостол Апостолов, на когото съм голям фен) за програмни продукти и реклама.

adi, напълно прав си, явно съм прекалил с изискванията, като се замисля - наистина, откъде един ОПИТЕН ПРОГРАМИСТ може да знае чужди езици, след като единствения учебник, който ползва е "Windows XP за начинаещи"(в превод на български език), а търсенето на решение на "закучени" проблеми по чуждите IT-форуми е нещото, с което си губят времето единствено баламите :)

Здравей,
За Ади си прав. Тя често влиза в произволна тема и пуска глупав коментар, като този, за да не е капо. За Радев обаче не съм съгласен с мнението ти. От коментара му не можеш да заключиш за проблеми в бизнеса. Ти просто реши, че си нападнат и се зае да му го връщаш.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

много чатите ... ако влизате в изискванията пишете ама иначе... тапо става и му проваляте темичката... :)
 
От: От: От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Здравей,
За Ади си прав. Тя често влиза в произволна тема и пуска глупав коментар, като този, за да не е капо. За Радев обаче не съм съгласен с мнението ти. От коментара му не можеш да заключиш за проблеми в бизнеса. Ти просто реши, че си нападнат и се зае да му го връщаш.

Големи приятели станахте изведнъж с Радев . Що го няма във френдлистата ти?!!!
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

разменяме си малки гиф бутонки и станахме дружки
кво да праиш.. предприемачески отношения..
 
Статус
Not open for further replies.

Горе