предприемчив да си - Facebook Account Hacker!

leonssss

Well-Known Member
Искате да разберете паролата на свой познат или враг ?
Имате подозрения в партньора си?


Предоставяме Ви ексклузивно за България програмата Facebook Password Hacker с която може да откриете паролата на всеки facebook акаунт, напълно анонимно и без нужда от регистрация!

ето го разковничето

Свалете програмата от този линк.

ИЗПРАТЕТЕ SMS НА НОМЕР 1985 С ТЕКСТ GWEB /1.20 С ДДС/ И ЩЕ ПОЛУЧИТЕ ПАРОЛАТА
С КОЯТО ДА РАЗАРХИВИРАТЕ АРХИВА!


сайта на предприемчивите евала кат има балъци

пс Тези дето дават номера за изпращане на парични sms-и не ги ли еня дали услугата е само кражба на средтва от бедня български народ.
 

Прикачени файлове

  • AF35GDS.PNG
    AF35GDS.PNG
    26.1 KB · Преглеждания: 37
От: Re: предприемчив да си - Facebook Account Hacker!

Ee, kolega, 100 tei prais deba? Ispratih 4 esemesa i ne mi ispratiha passrolata :(

сайта не е мой,но хубава идея
мога да я приложа за всичко само пари за домейни да имаш
пример 10 признака по които ще разбера, че не ставам за мебелист, а за паркетен ЛЪВ!
а за паролата си има дешифратори на pass за архиви
 
Последно редактирано:
От: предприемчив да си - Facebook Account Hacker!

Добре леони закво даваш грешни данни изпратих квото каза и немога да отворя архива няма програма за акаунти :?
 
От: предприемчив да си - Facebook Account Hacker!

Ти хакна един :D
 
Мани ги тия, нещшо не им вярвам, обаче аз знам един друг сайт там е 4,80 лв смс-са и няколко пъти съм ползвал услугите им и винаги са успявали, даже на двама приятеля дадох адреса, единия би жена си после.
Няма да давам линк да не правя реклама.
 
От: предприемчив да си - Facebook Account Hacker!

екстра е, балъци винаги има :D

Мда нз как някой би пратил смс като е очеизвадно, че тоз смс струв 6 лв
Пък и трябва да си повярваш доста, че това нещо след изпращане на смс от 1.20 ще те направи от разбиращ как да си пуснеш музика на лаптопа до ултра мощен хакер за уникално ниската цена с два клика да хакваш пароли :(
 
Очаквах да получа десет лични за да ме питат кой е сайта за 4,80, но явно е съботно днес и пишман хакерите ги няма :)
 

Горе