продавам домеините MarketHealth.eu i CoolWhiteTeeth.com

От: продавам домеините MarketHealth.eu i CoolWhiteTeeth.com

MarketHealth не е ли запазена марка ? ;) Този , който го купи май май ще си има проблеми след време ...
 
От: От: продавам домеините MarketHealth.eu i CoolWhiteTeeth.com

навярно си прав а може и да няма ако се предлага техен продукт 3 три месеца този домеин беше на техения хост ....

Ами защо не опиташ да го развиеш ;) Може да удариш джакпота с него ;) и да има a lot of $
 
От: продавам домеините MarketHealth.eu i CoolWhiteTeeth.com

накупих домейни да ме питаш защо . оказва се че повече от един саит не мога да обработвам ;) и тези не са ми нужни
 
Последно редактирано:
абе не правят проблем за домеините аз им държа на един продукт от нколко години с техен темпелит на техният хостинг и са нп....
 
От: продавам домеините MarketHealth.eu i CoolWhiteTeeth.com

Може да се използва MarketHealth-а за направта на клониг сайт или блог наподобяващ техния само че с продуктовите страница. Работата е много но излизането за името им ще е много голям + в преспектива.

За втория да не говориме, харесва ми домейна. Добър е. ;) Успехи в продажбата им. Виждам че при желание могат да се развият до добро ниво и да се избият за отрицателно време. Или като се развият да се продадат за повече пари, работещия бизнес е много по-лесно продаваем от домейна само.

Успехи и дано да има някой навит.;)
 

Горе