продавам домейн

Moko

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
продавам домейн :

burnfats.info
начална цена 100$
ако някой е заинтересуван да пише

edit:

абе , мога да му взема толкова нали? Тука май няма никой, който е в тая ниша пък е без готин домейн.. Дайте някакъв сайт, в който мога да го пусна на аукцион или за продан директно ? ;-)
 
lyust каза:
Домейнът не е лош. Може да му вземеш тези пари.

Иначе за сайт, където да го продадеш... sedo.com

Влезнах в тоя сайт и ся кво ... попалних всичко ама скии кво ми изписва


# moqtdomein.com: We're sorry, but we cannot allow you to add this domain to your account due to a potential conflict with the trademark rights of a third party.

# moqtdomein.com: We're sorry, but we cannot allow you to add this domain to your account due to a potential conflict with the trademark rights of a third party.


Я ми кажи кво е тва ??? :?
 
lyust каза:
Домейнът не е лош. Може да му вземеш тези пари.

Иначе за сайт, където да го продадеш... sedo.com

според мен домейнът е ИДЕАЛЕН! Защото самото му име обеснява какво ще има вътре - burnfats.info = информация как да отслабнете

перф. е... някой ако се интересува да драска :) може да пусна и аукцион тука и ако ми хареса крайната цена ще го продам тук ;-)
 
Synthetic каза:
# moqtdomein.com: We're sorry, but we cannot allow you to add this domain to your account due to a potential conflict with the trademark rights of a third party.


Я ми кажи кво е тва ??? :?
Не ти го приемат заради опастност от евентуални претенции на 3-та страна. Може да съдържа някаква запазена марка в името.
 
всъщност домейна беше свободен.. честито на този, който е открил този факт и го е купил само за няколко долара...
;-)
 

Горе