режим на поддръжка

angar

New Member
Новобранец Входящ -

Съвсем нов съм в създаването на уебсайтове. И току-що активирах режима на поддръжка в хостинг wordpress/one.com.

В режим на поддръжка можете да публикувате колектор на абонаменти - къде съхранява данните? Нямам MailChimp - твърде скъпо е - това е благотворителен уебсайт, който създавам. Така че имаме много малко пари. Бих искал да свържа Google формуляри, ако мога, за да ги събирам, но не знам как 192.168.0.1 router login

Някой да ме насочи в правилната посока?
 
Последно редактирано:
Новобранец Входящ -

Съвсем нов съм в създаването на уебсайтове. И току-що активирах режима на поддръжка в хостинг wordpress/one.com.

В режим на поддръжка можете да публикувате колектор на абонаменти - къде съхранява данните? Нямам MailChimp - твърде скъпо е - това е благотворителен уебсайт, който създавам. Така че имаме много малко пари. Бих искал да свържа Google формуляри, ако мога, за да ги събирам, но не знам как 192.168.0.1 router login

Някой да ме насочи в правилната посока?

MailChip е доста дървена платформа, сравнено с (вече стотиците), конкуренти. Аз ползвам mailerlte.com : 1000 абоната на безплатен акаунт - безплатни автоматизации и супер опции за сегментиране и лесен интерфейс. Ако проекта е за БГ, като за начало са достатъчно.

Трябва ти платформа или начин да събураш абонати и после да се свързваш с тях ли? Не знам дали това е точно, за което питаш.
 
ботовете разнообразяват всеки ден
 

Горе