спамене по facebook

katakombi

New Member
Ако тръгна да спамя по facebook на известни личности, групи и т.н. със блога си или сайт /в които има адсенс/ могат ли да ми баннат блога или сайта ?
 
От: спамене по facebook

Блога ти няма да го изтрият, но не е коректно да спамиш така. Още от първата тема забелязах, че все гледаш да минеш метър и ако може с тарикатлък. Не си заслужава човече. Добре си тръгнал да използваш дебрите на нета, но го прави както трябва и използвай мотивацията си по-ефективно.
 
От: спамене по facebook

Фейсбук няма как да ти изтрият сайта или блога , може да ти изтрият акаунта и се надявам да го правят бързо с всички които спамят. Прочети малко из форума и ще намериш много начини да си докараш трафик без спам.
 
От: спамене по facebook

кой да ти банне блога?
от ФБ може да ти блокират акаунта след няколко репорта за Спам... иначе няма роблем - като ти блокират акаунта..ще направиш друг :lol:
ако си губиш времето с това - кажи колко посещения събра//защото аз не вярвам да са много... :wink:
 
От: спамене по facebook

Блога ти няма да го изтрият, но не е коректно да спамиш така. Още от първата тема забелязах, че все гледаш да минеш метър и ако може с тарикатлък. Не си заслужава човече. Добре си тръгнал да използваш дебрите на нета, но го прави както трябва и използвай мотивацията си по-ефективно.

еми да така не трябва да се прави, но не намирам безплатен начин в който да си докарам посещения освен с пари

кой да ти банне блога?
от ФБ може да ти блокират акаунта след няколко репорта за Спам... иначе няма роблем - като ти блокират акаунта..ще направиш друг :lol:
ако си губиш времето с това - кажи колко посещения събра//защото аз не вярвам да са много... :wink:

да за facebok знам ,че могат но питам за адсенса като спамя насам натам дали няма да ми спрат кранчето :)
не съм започнал обмислях го затова реших да попитам експертите да видим има ли смисъл
 
От: спамене по facebook

еми да така не трябва да се прави, но не намирам безплатен начин в който да си докарам посещения освен с пари
Не ти трябват пари, а писане!
 
От: спамене по facebook

Има и честни начини за изкарване на пари.
Защо си мислиш че света има нужда от още един спамер с необходимост от бързи пари в големи количества?
Има и интелигентен спам и интелегентно плагиатстване, като искаш да правиш подобни неща поне използвай органа между ушите си!
 

Горе